Oddłużanie i pomoc profesjonalistów

Oddłużanie i pomoc profesjonalistów z naszej kancelarii jest dla Pani Karoliny zbawienna. Bez wątpienia dzięki podejmowanym przez nasz zespół działaniom, kobieta wychodzi z pętli długów. Przede wszystkim najważniejsze w tym wszystkim jest to, że podjęła decyzję o oddłużaniu. Oczywiście mamy za sobą już kila spraw, ale dzisiaj prezentujemy Państwu tę z powództwa Profi Center. Ponieważ wierzyciel wniósł do sądu pozew o zapłatę, sędzia na posiedzeniu niejawnym wydał nakaz zapłaty, który został doręczony pozwanej. Tak jak w poprzednich sprawach, Klientka natychmiast po odebraniu przesyłki, przesłała mailem skany otrzymanych dokumentów. Istotnie potrzebowaliśmy ich, aby zapoznać się ze sprawą. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a sąd oddalił w całości powództwo Profi Center.   

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.127,28 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie i pomoc profesjonalistów z Portalu Dłużnika

Nie pozwalaj, aby windykacja dopominająca się o zapłatę długu, robiła z Ciebie oszusta i manipulanta. Niewątpliwie, jako osoba, która wpadła w długi, masz swoje prawa i nie bój się z nich skorzystać. Przede wszystkim masz prawo do obrony, jak i też to godnego traktowania. Oczywiście możesz także zaproponować warunki, na których spłacić istniejący dług. Z pewnością zanim podpiszesz ugodę, skonsultuj się z mecenasem, który specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Bezsprzecznie oddłużanie i pomoc profesjonalistów z Portalu Dłużnika, to niezastąpione wsparcie dla zadłużonej osoby. Dlatego zawsze będziemy wskazywali, jedno właściwe właśnie rozwiązanie, które sprowadza się do przekazania swojego oddłużanie ekspertom. Bez wątpienia będziemy wiedzieli jak zaplanować cały proces i jednoczenie aktywnie zadziałamy we wszystkich Twoich sprawach. W związku z tym, zapraszamy do naszej kancelarii oddłużeniowej.

Sąd oddala powództwo Profi Center

Spółka Profi Center nie dostanie od naszej Klientki ani grosza z kwoty, której zapłaty dochodziła w sądzie. Oczywiście, jako strona przegrywająca spór w sądzie, poniesie także koszty procesowe.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i pomoc profesjonalistów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Center:

Oddłużanie i pomoc profesjonalistów