Nakaz zapłaty od wierzyciela wtórnego

Pamiętaj, że brak Twojej reakcji na doręczony sądowy nakaz zapłaty, może zaprowadzić Cię do komornika. Dlatego nie lekceważ listów poleconych z sądu i broń się. Bezdyskusyjnie sądowy nakaz zapłaty od wierzyciela wtórnego, ma taką samą moc, jak ten wydany na rzecz pożyczkodawcy czy kredytodawcy. W związku z tym, pozwany przez Svea Ekonomi Cyprus, chcąc uniknąć egzekucji, zaraz po odebraniu przesyłki z sądu, zadzwonił do naszej kancelarii oddłużeniowej. Z pewnością zachował się bardzo odpowiedzialnie i tak jak powinna zrobić to, każda pozwana osoba. Oczywiście przystąpiliśmy do czynności prawnych, po tym jak sfinalizowaliśmy formalności, związane ze współpracą. W rezultacie we wniesionym sprzeciwie, skutecznie podważyliśmy zasadność roszczenia wierzyciela wtórnego. Sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 1.848,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Odebrałeś sądowy nakaz zapłaty od wierzyciela wtórnego? Broń się!

Zapamiętaj, że kiedy otrzymasz sądowy nakaz zapłaty, wydany na rzecz wierzyciela wtórnego, reaguj. Chcemy przypomnieć, że zgodnie z obowiązującym prawem, nabył on na drodze cesji Twoje niezamknięte zobowiązanie. W związku z tym, stał się nowym wierzycielem i ma prawo dochodzić zapłaty w sądzie. Dlatego, kiedy odbierzesz takie orzeczenie, niech nie przyjdzie Ci nawet na myśl, że ta sprawa Ciebie nie dotyczy. To, że ten podmiot nie udzielał finansowania, nie oznacza, że po kupnie wierzytelności, nie ma prawa domagać się zapłaty. Z pewnością ma prawo i nie omieszka z niego skorzystać. Zatem, kiedy odebrałeś sądowy nakaz zapłaty od wierzyciela wtórnego, skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika. Bez wątpienia zostając naszym Klientem, uzyskasz dostęp do najlepszej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Skutecznie bronimy przed pozwem Svea Ekonomi Cyprus

Braki formalne, które wyłapaliśmy we wniesionym pozwie, pozwoliły na skuteczna obronę przed pozwem Svea. Oczywiście to analiza dokumentów dostarczyła wielu argumentów na korzyść Klienta. Roszczenie wierzyciela wtórnego, upadło w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

nakaz zapłaty od wierzyciela wtórnego

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

nakaz zapłaty