Wpłaty za przedłużenia można odzyskać

Podczas oddłużanie naszych Klientów łapiemy się za głowę, kiedy widzimy ile pieniędzy utopili odraczając termin spłaty pożyczek. Oczywiście stoimy na stanowisku, że wpłaty za przedłużenia można odzyskać. Tak samo wygląda sytuacja, kiedy konsument dokonywał refinansować. Dlatego, kiedy już nie masz długu w firmie pożyczkowej, sprawdź czy dokonywałeś tego typu płatności. Istotnie dzięki naszej radzie tak zrobił Pan Henryk i okazało się, że z tytułu przedłużeń uzbierało się prawie 1.900,00 zł. Z pewnością firma Soonly Finance nie przypuszczała, że nasz Klient upomni się o te pieniądze. Ale my nie zasypujemy gruszek w popiele i tam, gdzie jest to możliwe, idziemy w odzyski. Istotnie i w prezentowanej dzisiaj sprawie, w imieniu Klienta wnieśliśmy do sądu pozew o zapłatę. W rezultacie zapadł wyrok, nakazujący Soonly Finance zapłatę 1.816,30 zł na rzecz Pana Henryka.

Pozwany: Soonly Finance Sp. z o.o. (dawny Vivus Finance)
Wartość przedmiotu sporu: 1.900,00 zł
Zadanie: Odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Wyrok nakazujący Soonly Finance zapłatę 1.816,30 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Dzięki naszej pomocy wpłaty za przedłużenia można odzyskać

Zaciągnąłeś pożyczkę w firmie pożyczkowej i nie miałeś od razu pieniędzy na spłatę całego zadłużenia? Oczywiście wtedy pojawiła się „okazja” na odroczenie terminu, ale oczywiście nie za darmo. Istotnie za odpowiednią opłata, pożyczkodawca wspaniałomyślnie przesunął płatność, a ty też byłeś szczęśliwy. Tylko potem okazało się ile tak naprawdę kosztowała Cię ta pożyczka. Chociaż już ją spłaciłeś, możesz odzyskać sporo pieniędzy. Niewątpliwie dzięki naszej pomocy wpłaty za przedłużenia można odzyskać. W związku z tym, skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową, a my powiemy, jakich dokumentów potrzebujemy, aby wnieść pozew. Nie czekaj i walcz o zwrot swoich pieniędzy.

Odzyskujemy opłaty za przedłużenia

W imieniu Klienta pozwaliśmy firmę pożyczkową Soonly Finance o zwrot opłat za przedłużenia. Oczywiście sąd uznał nasze powództwo za zasadne i nakazał zwrot opłat za przedłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wpłaty za przedłużenia można odzyskać

Inna ostatnio wygrana sprawa z Soonly Finance:

Wpłaty za przedłużenia można odzyskać