Profesjonalne i skuteczne oddłużanie procesowe

Nigdy nie wyjdziesz z długów, jeżeli nie zrozumiesz, że chowanie głowy w piasek, jest najgorszym rozwiązaniem. Dlatego podnieś się i zrób to, co pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus. Z pewnością, gdyby Pani Natalia nadal chowała się w sowim mieszkaniu, komornik na dobre zagościłby w jej życiu. Ponieważ tego nie zrobiła, teraz dzięki naszej specjalistycznej pomocy prawnej, wychodzi z długów. Niewątpliwie profesjonalne i skuteczne oddłużanie procesowe przyczynia się do tego, że zadłużenie naszej Klientki szybko maleje. Dlatego pełna optymizmu patrzy w przyszłość i czeka aż zamkniemy jej ostatnią sprawę. Ale teraz skupmy się na tej, która już jest za nami. W wyniku podjętych czynności prawnych, wykazaliśmy niezasadność wniesionego roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.484,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie procesowe

Jesteś dłużnikiem? Przede wszystkim postaraj się poznać swoje oprawa, a głównie prawo do obrony. Oczywiście nie musisz, a nawet nie powinieneś działać sam, ponieważ nie posiadasz odpowiedniej wiedzy. Bez wątpienia także emocje, które nosisz w sobie, nie pozwolą obiektywnie spojrzeć na zaistniałą sytuację. Dlatego zdaj się na tych, którzy są w stanie Ci pomóc. Bezsprzecznie profesjonalne i skuteczne oddłużanie procesowe, pozwoli na wychodzenie z długów. W rezultacie nawet przy jednej sprawie, zadłużenie może znacznie się zmniejszyć. Do rozwiązania zapewne będzie wiele innych spraw, gdzie na przykład konieczne okażą się negocjacje. Wówczas także możesz liczyć na nasz zespół, który w Twoim imieniu podejmie się rozmów z wierzycielem. Reasumując, jeżeli chcesz się oddłużać, rób to ze specjalistami z naszej kancelarii Portal Dłużnika.

Skuteczne oddłużanie w sprawie ze Svea Ekonomi Cyprus    

Ostatnio często spotykamy się ze Svea Ekonomi Cyprus w sądach. Z pewnością i w tej sprawie pokazaliśmy, że wiemy jak skutecznie bronić pozywanych o zapłatę. Wygraliśmy dla Klientki spór o zapłatę ze Svea.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie procesowe

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie procesowe