Pożyczki prywatne w Internecie

Kiedyś nikt nie przypuszczał, że pojawią się pożyczki prywatne w Internecie i staną się tak popularne. Może ich zasięg nie jest tak wielki jak ten firm pożyczkowych, ale jednak są i mają się całkiem dobrze. Na szczęście Pani Marta nie skorzystała z tej formy finansowania, ale pożyczka udzielona przez firmę pozabankową wcale nie wyglądała lepiej. Istotnie została obciążona bardzo wysokimi kosztami pozaodsetkowymi i Klientka spłacała ją, a końca nie było widać. Bez wątpienia musieliśmy pomóc kobiecie, kiedy ta odebrała nakaz zapłaty, wydany na rzecz Profi Credit. Nasz mecenas podjął się obrony w tej sprawie. W rezultacie wykazał niezasadność roszczenie i sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Profi Credit.                      

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.185,13 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Pożyczki prywatne w Internecie są łatwo dostępne dla konsumentów

Rynek pożyczek jest bardzo bogaty. Niewątpliwie można stwierdzić, że każdy, kto chce pożyczyć pieniądze, znajdzie w sieci ofertę dla siebie. Jednak czy będzie ona korzystna dla konsumenta? Z pewnością na początku tak będzie to wyglądało. Oczywiście zachęcające okaże się to, że nie musi wychodzić z domu i dostarczać wielu zaświadczeń. Istotnie także pożyczki prywatne w Internecie, które kiedyś kojarzyły się nam z rodziną i znajomymi, teraz udzielane są przez obce osoby. Godnym uwagi jest fakt, że nie trzeba zakładać firmy, aby oferować pożyczki w sieci. Mamy wiele przykładów właśnie takich pożyczkodawców prywatnych, którzy aktywnie działają i zarabiają duże pieniądze. Bez wątpienia tak forma działalności wiąże się z ryzykiem z ich strony, dlatego udzielane przez nich finansowania są bardzo drogie. Istotnie nierzadko bywa, że są dodatkowo zabezpieczane nawet nieruchomością pożyczkobiorcy. Dlatego przestrzegamy przed tego typu finansowaniami, gdyż ryzyko późniejszych problemów, znacząco rośnie.

Sąd oddala powództwo Profi Credit

Bronimy Klientkę Portalu Dłużnika i wygrywamy kolejny spór o zapłatę. Tym razem naszą wyższość musiała uznać spółka Profi Credit.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczki prywatne w Internecie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Pożyczki prywatne w Internecie