Kredyt oddłużeniowy zwiększa zadłużenie

Niestety Pani Karina przekonała się, że kredyt oddłużeniowy zwiększa zadłużenie, zamiast je redukować. Z pewnością w jej przypadku nie pomógł wyjść z długów. Oczywiście stało się coś zupełnie innego, czyli po pierwszej radości, spowodował kumulację zadłużenia. W końcu niezamknięty kredyt zmienił wierzyciela, którym stało się Skyline Associates. Istotnie tak ja w wielu innych i w tej sprawie, cesja zadziałała na korzyść pozwanej. Bez wątpienia szanse na skuteczną obronę wzrosły jeszcze bardziej, kiedy kobieta skorzystała z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Przede wszystkim mogła liczyć na pomoc ekspertów, którzy doskonale wiedzą, jakie podjąć czynności prawne, aby zadziałać na korzyść pozwanej osoby. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Skyline Associates.  

Powód: Skyline Associates Inc. z siedzibą w Mission Viejo (USA)
Wartość przedmiotu sporu: 13.978,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Kredyt oddłużeniowy zwiększa zadłużenie i nie pomaga wyjść z długów

Kiedy siedzimy po szyje w długach, mimo wszystko staramy się jakoś nad tym zapanować. Bezsprzecznie większość podejmowanych przez nas działań, niestety nie przynosi poprawy, tylko pogarsza naszą sytuację.  Dlaczego trak się dzieje? Ponieważ po prostu nie wiemy jak powinno wyglądać oddłużanie i najczęściej zaciągany kredyt oddłużeniowy zwiększa zadłużenie. Istotnie oddłużaniem powinna zająć się kancelaria, która ma doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście właśnie taką specjalistyczna pomoc prawną, otrzymacie Państwo w naszej kancelarii Portal Dłużnika. Bez wątpienia nie są to gołosłowne deklaracje z naszej strony, gdyż od prawie dwudziestu lat skutecznie pomagamy zadłużonym. Dlatego, kiedy poważnie myślisz o wyjście z długów, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Znajdziemy sposób na Twoje kłopoty finansowe.

Wygrywamy proces ze Skyline Associates

Skyline Associates wniósł do sądu pozew, którym dochodził zapłaty 13. 978,74 zł. W wyniku podjętej obrony, skutecznie wykazaliśmy, że dochodzone roszczenie jest nienależne pozywającemu. Sędzia rozstrzygający w tym sporze, wydał wyrok oddalający powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt oddłużeniowy zwiększa zadłużenie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Skyline:

Kredyt oddłużeniowy zwiększa zadłużenie