Szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej

Wielu Polaków sięga po szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej, które dostępne są w Internecie. Ponieważ i tej pokusie uległa Pani Milena, teraz płaci za to wysoką ceną. Istotnie kobieta wpadła w poważne długi i bez naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, miałaby już egzekucję komorniczą. Chociaż teraz jest na początku drogi, ale już wie, że za pewien czas jej życie wróci do normalności. Bez wątpienia skończy się windykacja i lęk o każdy kolejny dzień. Przede wszystkim przestała się zadłużać i współpracuje z naszą kancelarią, a to jest najlepszą przesłanką do oddłużenia. W związku z tym, nasz mecenas reprezentuje Klientkę w sporach o zapłatę, a kiedy trzeba podejmuje się negocjacji. W sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, skutecznie wykazał niezasadność dochodzonego roszczenia. Sąd wydał wyrok, oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.770,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej to prosta droga do pętli długów

Tak popularne i łatwo dostępne w Internecie szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej, są pułapką dla wielu konsumentów. Oczywiście należy nadmienić, że po tego typu finansowania sięgają nie tylko Ci, którzy nie mają szans na kredyt w banku. Istotnie liczni pożyczają w sieci po prostu z wygody. Nie zwracają uwagi na warunki spłaty i koszty, tylko na łatwy i szybki dostęp do pieniędzy. W związku z tym, gdy zaplątają się w chwilówkach, wówczas rzeczywiście tracą wiarygodność i zdolność kredytową. Po prostu wpadają w pętlę długów, z którą w żaden sposób nie mogą sobie sami poradzić. W związku z tym, część z nich zwraca się do nas po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Pomagamy zadłużonym wyjść z długów.

Klientka wygrywa w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

Nasza Klientka wygrywa w sądzie spór o zapłatę ze Svea. W wyniku poprowadzonej obrony, sąd oddala roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Szybkie pożyczki bez zdolności kredytowej