Oddłużanie pomoc prawna w Łodzi

Oddłużanie pomoc prawna w Łodzi, które prowadzą mecenasi z naszej kancelarii Portal Dłużnika, pomaga Pani Lenie wychodzić z długów. Bez wątpienia nasza Klientka jest zadowolona z naszych usług, ponieważ widzi, jak z każdą zamkniętą sprawą, zmniejsza się jej zadłużenie. Dlatego i tym razem była bardzo zadowolona, kiedy przekazaliśmy informację, związaną z obroną w sprawie z powództwa Profi Credit. Z pewnością wyrok oddalający w całości roszczenie powoda, jeszcze bardziej utwierdził Panią Renatę w przekonaniu, że zwrócenie się do nas po pomoc prawną, była najwłaściwszą decyzją. Ważnym aspektem jest to, że cały proces oddłużania prowadzony jest przez specjalistów, którzy rzeczywiście znają się na rzeczy.  Nie udają, że chcą pomóc, ale rzeczywiście to robią, co przekłada się na to, że długi Klientki topnieją w oczach.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 10.968,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczne oddłużanie pomoc prawna w Łodzi w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Prowadzenie oddłużania, to nie zabawa. Dlatego podejmując się tego zadania, trzeba mieć świadomość, jak wielką odpowiedzialność bierzemy na siebie. Bez wątpienia zagubiony i zastraszymy przez windykację dłużnik ufa, że w końcu znajdzie wsparcie i profesjonalną pomoc. W związku z tym, jesteśmy zbulwersowani, kiedy czasami nasi Klienci mówią, jak zostali nieuczciwie potraktowani przez niektóre firmy oddłużeniowe. Istotnie zupełnie nie rozumiemy takich praktyk i martwimy się, że tym samym zniechęcają niektórych zadłużonych do ponownego szukania pomocy. Niewątpliwie nasz zespół działa z pełnym zaangażowaniem i w profesjonalny sposób. Oczywiście skuteczne oddłużanie pomoc prawna w Łodzi, udzielana w naszej kancelarii, odbywa się uczciwie i z zachowaniem wszystkich standardów. Dobro Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Wygrywamy w sądzie z Profi Credit

Z radością możemy zaprezentować Państwu, kolejne skuteczne oddłużanie procesowe. Istotnie i tym razem skutecznie obroniliśmy pozwaną o zapłatę przez Profi Credit. Naprawdę nic nie cieszy nas bardziej od tego, kiedy widzimy jak Klienci wychodzą z długów.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie pomoc prawna w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Oddłużanie pomoc prawna w Łodzi