Oddłużanie osób fizycznych w praktyce

Na pewno oddłużanie osób fizycznych w praktyce oznacza, że podejmowane na ich rzecz działania, mają zmniejszać istniejący dług. Bez wątpienia właśnie na tym zależało Panu Robertowi, który zwrócił się do naszej kancelarii po pomoc prawną. Istotnie mężczyzna skontaktował się z nami, kiedy odebrał sądowy nakaz zapłaty, wydany na rzecz LoanMe. Ponieważ była to jego pierwsza sprawa, przerażenie sięgało zenitu. Dlatego podczas konsultacji prawnej musieliśmy najpierw uspokoić Klienta, aby zrozumiał wszystko, o czym rozmawiamy. Z pewnością emocje trochę opadły po tym, jak przedstawiliśmy optymistyczny plan, zakończenia tej sprawy. Niewątpliwe decyzja o skorzystaniu z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, była jedną z najlepszych, które podjął w ostatnim czasie. Bezsprzecznie, tak jak zawsze, zadziałaliśmy z pełnym profesjonalizmem i uzyskaliśmy korzystny wyrok. Sąd ograniczył powództwo LoanMe o 6.039,09 zł.

Powód: LoanMe Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 7.758,25 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 1.719,16 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu 

Jak wygląda oddłużanie osób fizycznych w praktyce?

Pytacie Państwo podczas konsultacji prawnej, jak wygląda oddłużanie osób fizycznych w praktyce? Niewątpliwie to skomplikowany i czasami długi proces, który tak naprawdę zaczyna się od ustalenia wysokości długu. Oczywiście należy też określić nazwę i ilość wierzycieli, kwotę udzielonego finansowania, wpłaty własne, wpłaty za przedłużenia lub refinansowania. Bez wątpienia ważne jest także to, czy i na jakich zasadach zostały ubezpieczone, ponieważ z części takich ubezpieczeń można zrezygnować. Z pewnością w takiej sytuacji konsument otrzymuje zwrot gotówki i jednocześnie zmniejsza się wysokość comiesięcznej raty. Ze względu na stosowanie rożnych metod oddłużeniowych, każdą ze spraw poddajemy indywidualnej analizie i ustalamy adekwatny plan oddłużania. W przypadku, kiedy dla jednego Klienta jednocześnie prowadzimy wiele spraw, na całe zadłużenie patrzymy całościowo i w razie potrzeby wprowadzamy korekty. To tak wygląda w bardzo dużym skrócie.

Bronimy Klienta przed pozwem LoanMe

Bronimy pozwanego przez LoanMe i uzyskujemy korzystne rozstrzygniecie. Oczywiście nie pozostajemy gołosłowni i prezentujemy wyrok wydany w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie osób fizycznych w praktyce

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy