Rzeczowa pomoc w oddłużaniu

Wokół nas jest wielu ludzi, którzy mają nie tylko małe trudności finansowe, ale po prostu wpadli w długi. Dlatego rzeczowa pomoc w oddłużaniu, udzielana przez specjalistów z naszej kancelarii, pomaga im poradzić sobie z tego typu kłopotami. Ponieważ pozwana o zapłatę przez Alektum Capital, zdawała sobie sprawę z powagi sytuacji, postanowiła przekazać tę sprawę do Portalu Dłużnika. W związku z tym, najpierw odbyliśmy konsultację prawną, podczas, której przedstawiliśmy Pani Sylwii możliwe rozwiązania. Istotnie kobieta zauważyła, że rozmawia z osobami, które znają się na oddłużaniu i podpisała z nami umowę. Oczywiście, jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, nie pożałowała swojej decyzji. Stanęliśmy na wysokości zadania i wygraliśmy ten spór. W rezultacie po naszej apelacji sąd oddalił całe powództwo Alektum Capital.  

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.208,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów 

Rzeczowa pomoc w oddłużaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci kancelarii oddłużeniowych mają duże oczekiwania względem mecenasów, którzy prowadzą ich sprawy. Oczywiście nie inaczej jest i u nas, gdzie prowadzimy oddłużenie naprawdę wielu Polaków. Istotnie naszym celem także jest wygrywanie wszystkich spraw w sądach, ale doskonale wiemy, że nie jest to możliwe. Z pewnością przemyślana, zaplanowana i rzeczowa pomoc w oddłużaniu, której udzielamy naszym Klientom, sprawia, że wychodzą z długów. Chociaż zdarzają się i przegrane procesy, jednak zawsze bilans zysków i strat wychodzi na korzyść tych pierwszych. Bez wątpienia ważne jest to, że w takiej sytuacji nie zostawiamy Klienta, tylko negocjujemy ugodę z wierzycielem na ratalną spłatę zadłużenia. Niewątpliwie jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu nie grozi mu egzekucja komornicza.

Wygrywamy w apelacji z Alektum Capital

Bronimy pozwaną o zapłatę przez Alektum Capital i odnosimy sukces. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd okręgowy wydał wyrok, oddalający w całości roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rzeczowa pomoc w oddłużaniu

Rzeczowa pomoc w oddłużaniu