Planujesz oddłużanie z chwilówek?

Masz już dość tkwienia w długach i planujesz oddłużanie z chwilówek? Niewątpliwie także uporczywa windykacja czyni Twoje życie nieznośnym. Oczywiście podjęcie tej decyzji to najlepsze, co możesz zrobić w takiej sytuacji. Z pewnością jej słuszność może potwierdzić Pani Joanna, której oddłużanie właśnie prowadzimy. Istotnie nasza Klientka znowu została pozwana o zapłatę, ale tym razem przez Innovatio Risk Solutions. Sprawa dotyczyła rzekomego długu, którego procesowo dochodził wierzyciel wtórny. Godnym uwagi jest fakt, że wcześniej nazwaliśmy dług przymiotnikiem „rzekomy”, ponieważ w naszej ocenia powód nie wykazał jego istnienia. W związku z tym, wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, podważyliśmy zasadność całego roszczenia. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Innovatio Risk Solutions.   

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.760,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Planujesz oddłużanie z chwilówek? Zwróć się po pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika   

Wiele osób, które wpadły w długi, potrzebuje czasu, aby zrozumieć, że sami nie poradzą sobie z zaistniałą sytuacją. Istotnie akurat tutaj czas nie jest sprzymierzeńcem zadłużonego, ponieważ najczęściej prowadzi do zwiększania długu. Dlatego, kiedy planujesz oddłużanie z chwilówek, nie podejmuj sam jakichkolwiek działań. Przede wszystkim nie daj się nabrać na tak zwane pożyczki dla zadłużonych, które są kolejna pułapką. Jeszcze bardziej się pogrążysz, a zaległości w spłatach pozostaną. Bez wątpienia także windykacja z każdym tygodniem będzie przybierała na sile, żeby ostatecznie przenieść się do sądu, a potem komornika. W związku z tym, aby uniknąć egzekucji i przede wszystkim wychodzić z długów, zwróć się po pomoc do naszej kancelarii oddłużeniowej. Zapewnimy Ci nie tylko wsparcie, ale skuteczną pomoc na każdym etapie sprawy.

Oddłużamy w sprawie z Innovatio Risk Solutions

Reprezentujemy w sądzie pozwaną o zapłatę 4.760,00 zł przez Innovatio Risk Solutions. W wyniku podjętej obrony, skutecznie wykazujemy niezasadność roszczenia wierzyciela wtórnego. Sąd orzeka na korzyść naszej Klientki i wydaje wyrok oddalający powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Planujesz oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Innovatio Risk Solutions:

Planujesz oddłużanie z chwilówek