Oddłużamy z pożyczek pozabankowych

Dzięki pomocy prawnej udzielanej przez mecenasów z Portalu Dłużnika, masz szanse na skuteczną obronę przed pozwami o zapłatę. Istotnie oddłużamy z pożyczek pozabankowych i robimy to bardzo skutecznie.  Ponieważ specjalizujemy się w sprawach związanych z długami i tym razem, nie zawiedliśmy oczekiwań naszej Klientki. Podczas gdy inni zadłużeni nie robią nic, Pani Liliana zawsze zwraca się do nas po pomoc, kiedy sąd doręczy jej nakaz zapłaty. Dlatego zmniejsz swoje zadłużenie i już niedługo wyjdzie z finansowego dołka. Tym razem reprezentowaliśmy ją w sprawie z powództwa Profi Credit, które dochodziło zapłaty 11.245,02 zł. Oczywiście jak zawsze w przypadku tego pozywającego, mieliśmy postępowanie nakazowe z weksla. Z pewnością nie czuliśmy się zdeprymowani, ponieważ doskonale wiemy, jak należy działać w takim przypadku. W rezultacie sąd ograniczył powództwo Profi Credit do kwoty 2.374,02 zł, którą nasza Klientka jest zobowiązana zapłacić powodowi.    

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.245,02 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 2.374,02 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Profesjonalnie oddłużamy z pożyczek pozabankowych

Jeżeli chcesz się oddłużać, rób to z mecenasami, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Bez wątpienia tylko pomoc ekspertów przyczyni się do tego, że będziesz wychodził z długów. Ponieważ w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, profesjonalnie oddłużamy z pożyczek pozabankowych, kredytów, jak i wszystkich innych długów, zapraszamy do skorzystania z konsultacji. Oczywiście to jest pierwszy krok, który pozwoli dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić. Z pewnością odpowiemy na wszystkie pytania, na które nie znasz odpowiedzi. Konkludując, jeżeli masz długi, nie zwlekaj z podjęciem decyzji o oddłużaniu z pomocą naszych specjalistów.

Sąd ogranicza powództwo Profi Credit

W prezentowanej sprawie z powództwa Profi Credit, reprezentowaliśmy Klientkę w sądzie. Oczywiście nasz mecenas, jako pełnomocnik Pani Klaudii, działał w jej imieniu i wnosił pisma procesowe. W rezultacie zadziałał na tyle skutecznie, że sąd ograniczył powództwo firmy pożyczkowej aż o 8.871,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużamy z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Oddłużamy z pożyczek pozabankowych