Doradca finansowy od długów pilnie poszukiwany?

Szukasz pomocy w oddłużaniu. Bezsprzecznie będzie Ci potrzebny doradca finansowy od długów. Oczywiście takiego specjalistę znajdziesz w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Z pewnością nasz profesjonalizm może potwierdzić pozwany przez BNP Paribas, którego reprezentowaliśmy w sądowym sporze z tym bankiem. Pomimo, że wysokość roszczenia nie przyprawiała o zawrót głowy, jednak po otrzymaniu nakazu zapłaty, Pan Wiktor postanowił walczyć. Ponieważ wiedział, że sam nic tutaj nie zwojuje, zdał się na naszych ekspertów. W związku z tym, podpisaliśmy umowę i otrzymaliśmy pełnomocnictwo do reprezentacji w prezentowanej sprawie. Po sfinalizowaniu formalności, przystąpiliśmy do działania. Z pewnością wniesiony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, zmienił wszystko o 180 stopni. Reasumując, sąd oddalił w całości powództwo banku BNP Paribas.  

Powód: BNP Paribas Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.457,27 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nasz doradca finansowy od długów, pokieruje Twoim oddłużaniem

Zaplątałeś się w długach i w żaden sposób nie wiesz, jak to wszystko uporządkować. Istotnie Twoja sytuacja staje się coraz trudniejsza, a zadłużenie nawet nie stoi w miejscu, ale cały czas rośnie. Bez wątpienia jak najszybciej powinien wkroczyć doradca finansowy od długów. Z pewnością im dłużej będziesz czekał ze skorzystaniem z pomocy takiego eksperta to, czego tak się obawiasz stanie się faktem. Niewątpliwie czekanie przyczyni się do tego, że w końcu komornik zajmie się ściąganiem długów. Dlatego, aby uniknąć egzekucji, która przecież także generuje dodatkowe koszty, skorzystaj z konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej. Idź drogą tych, którzy zostali naszymi Klientami i dzięki udzielanej pomocy prawnej, wychodzą z długów.

Wygrywamy spór o zapłatę z powództwa BNP Paribas Bank Polska

Dzięki radom udzielonym przez jednego z naszych mecenasów, Pan Wiktor zrozumiał, jakie błędy popełniał. W związku z tym, teraz wszystko z nami konsultuje i jednocześnie oddłuża się z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika. W rezultacie wygraliśmy dla niego kolejną sprawę, tym razem z powództwa BNP Paribas.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z BNP Paribas:

Doradca finansowy od długów