Pętla chwilówek oddłużanie

Kolejny raz mecenasi z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika udowodnili, że trzeba bronić się przed sądowym nakazem zapłaty. Istotnie pętla chwilówek oddłużanie prowadzone przez nas sprawia, że Pani Ada wychodzi z długów. Z pewnością skuteczna obrona prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Eques Debitum, spowodowała znaczące zmniejszenie całościowego zadłużenia. Niewątpliwe oddalenie przez sąd roszczenia w wysokości 8.303,00 zł, ucieszyło naszą Klientkę. Bezsprzecznie widzi, jak wspaniale postępuje jej proces oddłużania i jest wdzięczna za wszystko, co dla niej robimy. Oczywiście wiemy, że jeszcze przed nami jest kilka spraw, ale najważniejsze, że podejmowane działania są skuteczne. Cieszymy się razem z naszą Klientką, że już niedługo będzie mogła zapomnieć o swoich kłopotach finansowych.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.303,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Pętla chwilówek oddłużanie z pomocą specjalistów z Portalu Dłużnika

Zapewne Ci, którzy posiadają liczne niezamknięte zobowiązania, borykają się z poważnymi kłopotami, utrudniającymi im normalne życie. Niewątpliwie sama windykacja kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu pożyczek, potrafi skutecznie zatruć każdy dzień. Dlatego pętla chwilówek oddłużanie powinni prowadzić mecenasi, którzy znają się na tego typu sprawach. Godnym uwagi jest fakt, że tego typu zadłużenie można określić, jako bardzo wymagające. W związku z tym, nie każdy potrafi dobrze poruszać się w tym temacie, a niestety takie sprawy nie wybaczają błędów. Ze względu na fakt zawiłości tematu, polecamy zadłużonym skorzystanie z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Bez wątpienia posiadanym w tym temacie nie tylko specjalistyczną wiedzą, ale także umiejętności i doświadczenie. W rezultacie prowadzone przez nasz zespół działania oddłużeniowe, pomogły tysiącom Polaków, którzy zostali Klientami Portalu Dłużnika.

Wygrywamy proces z powództwa Eques Debitum

Tak jak pozwany przez Eques Debitum, odebrałeś sądowy nakaz zapłaty? Z pewnością musisz się bronić, a my Ci w tym pomożemy. W prezentowanej dzisiaj sprawie pokazujemy skuteczność podejmowanych przez nas działań. Sąd oddala całe powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla chwilówek oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Eques Debitum:

Pętla chwilówek oddłużanie