Oddłużanie kredytów i chwilówek

Wierzyciele wtórni bardzo aktywnie działają na rynku obrotu wierzytelnościami. Oczywiście nie tylko nabywają na drodze cesji długi konsumentów, ale także masowo wnoszą do sądów pozwy o zapłatę. Pozwanego o zapłatę interesowało oddłużanie kredytów i chwilówek, ponieważ jego spirala zadłużenia składała się właśnie z takich zobowiązań. Dlatego też zwrócił się po pomoc prawną w oddłużaniu do naszej kancelarii, gdyż wiedział, że specjalizujemy się w tym zakresie. W związku z tym, przekazując swoje sprawy, zyskał pewność, że trafią one do rąk prawdziwych ekspertów. Istotnie reprezentujemy Pana Eryka w sądach w sporach z powództwa banków, firm pożyczkowych, jak i wierzycieli wtórnych. Reasumując, w sprawie z Eques Debitum wnieśliśmy apelację Został wydany wyrok ograniczający powództwo, gdzie zamiast 12.024,00 zł, Klienta zapłaci 2.406,69 zł.

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 12.024,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Zasądzono 2.406,69 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów  

Prowadzimy oddłużanie kredytów i chwilówek oraz innych długów

Jesteśmy wszechstronni. Bez wątpienia nasza wiedza i umiejętności pozwalają wielu zadłużonym, wyjść z długów. Istotnie w naszej kancelarii prowadzimy oddłużanie kredytów i chwilówek, ale także zajmujemy się długami, które powstały z innych tytułów. Godne uwagi jest to, że nic, co ma związek z długami, nie jest nam obce. Dlatego każdy, kto chce uporządkować swoje sprawy finansowe, może zwrócić się do nas po pomoc prawną. W związku z tym, że nasz zespół składa się z ekspertów z różnych dziedzin, możemy działać na wielu płaszczyznach. Na pewno Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika już po pierwszym kontakcie wiedzą, że mają do czynienia ze specjalistami w sprawach związanych z długami. Z pewnością zachęcamy wszystkich z tego typu kłopotami, do nawiązania z nami współpracy.

Sąd II instancji ogranicza powództwo Eques Debitum

Efekty naszej pracy można zobaczyć na wyroku zamieszczonym poniżej. W wyniku podjętej obrony i wniesionej apelacji, zapadł wyrok ograniczający powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie kredytów i chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Eques Debitum:

Oddłużanie kredytów i chwilówek