Oddłużanie wierzyciel wtórny

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus, wiedzieliśmy, że pozwana o zapłatę 6.124,00 zł, ma ogromne szanse na wygraną. Istotnie tak, gdzie prowadzimy oddłużanie wierzyciel wtórny jest powodem, znacznie rosną szanse na osiągniecie sukcesu procesowego. Oczywiście, że nie dzieje się tak z automatu, ponieważ to pozwany musi chcieć się bronić. W związku z tym, kiedy Pani Jadwiga weszła w posiadanie nakazu zapłaty i pozwu, doręczonego jej przez sąd, zaczęła działać. Chociaż tak jak wszystkich paraliżował ją strach, jednak nie miała zamiaru, schować odebranych dokumentów do szuflady. I bardzo dobrze, że zadzwoniła do naszej kancelarii oddłużeniowej, ponieważ dowidziała się, że możemy ją reprezentować w tym sporze. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił całe powództwo Svea Ekonomi Cyprus.   

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 6.124,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Oddłużanie wierzyciel wtórny. Po cesji rosną szanse pozwanego na wygranie sprawy

W żadnym wypadku nie lekceważ doręczonego przez sąd nakazu zapłaty. Z pewnością to orzeczenie pozostawione samo sobie, zgodnie z prawem po 14 dniach od doręczenia, uzyska prawomocność. Przede wszystkim musisz zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu, której mogą udzielić Ci mecenasi z Portalu Dłużnika. Oczywiście po tym jak podpiszesz umowę i udzielisz pełnomocnictwa, podejmą się reprezentacji w zleconej sprawie. Bez wątpienia oddłużanie wierzyciel wtórny, który kupił Twój dług, daje większe pole manewru. Bezsprzecznie, kierując się naszym doświadczeniem, wiemy, że w trakcie przenoszenia wierzytelności na inny podmiot, może zadziać się wiele rzeczy. Istotnie te rzeczy to błędy popełniane podczas cesji, które mogą zadziałać na korzyść pozwanej osoby, kiedy będzie się broniła. Dlatego walcz w sądzie z pomocą mecenasów z Portalu Dłużnika.

Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

Mecenas z Portalu Dłużnika reprezentował w sądzie pozwaną przez Svea Ekonomii Cyprus. W rezultacie wygrał spór o zapłatę. Sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie wierzyciel wtórny

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie wierzyciel wtórny