Doradca finansowy oddłużanie

Na szczęście coraz więcej Polaków korzysta ze wsparcia różnych specjalistów. Bez wątpienia także i w naszej kancelarii Portal Dłużnika, doradca finansowy oddłużanie w zakresie pożyczek i kredytów, ma pełne ręce roboty. Istotnie także pozwany o zapłatę 11.833,37 zł przez Profi Center, zasięgnął konsultacji prawnej w swojej sprawie. Oczywiście uzyskał odpowiedzi na nurtujące go pytania i dowiedział się, że może bronić się przed wniesionym powództwem. Ponieważ Panu Bartoszowi zależało na profesjonalnej pomocy prawnej, zdecydował się na współpracę właśnie z nami. W związku z tym, podpisaliśmy umowę i otrzymaliśmy pełnomocnictwo. Niewątpliwie analiza dokumentów dostarczyła nam wielu argumentów, przemawiających na korzyść Klienta. Dlatego we wniesionym sprzeciwie, podnieśliśmy kilka zarzutów, które oczywiście zostały merytorycznie uzasadnione. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Profi Center.

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 11.833,37 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Doradca finansowy oddłużanie

Nie podlega dyskusji, że dobre rady pomagają pokonać wiele przeszkód, które na swojej drodze stawia przed nami życie. Oczywiście trzeba też wiedzieć, gdzie takowych szukać, żeby nie pogorszyć zaistniałej sytuacji. Bez wątpienia szczególnie w kwestiach finansowych, należy zachować szczególną ostrożność.  Istotnie doradca finansowy oddłużanie z pożyczek i kredytów, powinien być osobą kompetentną. Niewątpliwie właśnie taką znajdziecie Państwo w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Bezsprzecznie nasz zespół tworzą eksperci w sprawach związanych z długami, którzy nie są tylko teoretykami. Rzeczywiście posiadają ogromną wiedzę, ale jednocześnie wykorzystują ją w praktyce, działają w imieniu naszych Klientów. W rezultacie skutecznie pomagają im w wychodzeniu z długów.

Profi Center przegrywa proces z Klientem Portalu Dłużnika

Pozwanego o zapłatę przez Profi Center, reprezentował w sądzie mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej. W związku z tym, jako pełnomocnik Klienta wniósł sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty. W wyniku podjętych działań prawnych, sędzia oddalił całe roszczenie Profi Center.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa w Profi Center:

Doradca finansowy oddłużanie