Całościowe oddłużanie osób prywatnych

Jeżeli Twoje zadłużenie, tak jak w przypadku Pani Iwony przybrało postać pętli długów, możemy Ci pomóc. Istotnie oferujemy naszym Klientom całościowe oddłużanie osób prywatnych, które pozwala im wyjść z długów. Oczywiście za przykład właśnie takiego działania, może posłużyć nasza Klientka, którą reprezentujemy w różnych sprawach. Z pewnością w tej, która przedstawiamy dzisiaj, nasz mecenas ponownie zadziałał na jej korzyść. Niewątpliwie oddłużanie idzie po naszej myśli i wszyscy widzimy jego efekty. W związku z tym, cieszymy się, że kolejna zadłużona osoba już niebawem wróci do finansowej równowagi. Mamy za sobą oddłużanie procesowe w sprawie z powództwa Alektum Capital. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił w całości powództwo.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 6.748,92 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Całościowe oddłużanie osób prywatnych

Nie wiesz jak rozplatać swoją pętlę zadłużenia? Windykacja nie daje Ci spokoju, a sprawy zaczynają trafiać do sądu? Przede wszystkim boisz się egzekucji komorniczej i tego, że o Twoich długach dowie się pracodawca? Z pewnością możemy przyjść z pomocą i zaproponować całościowe oddłużanie osób prywatnych. Ze względu na fakt, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, możesz nam w pełni zaufać. Bez wątpienia znamy się na rzeczy i potrafimy precyzyjnie zaplanować cały proces wychodzenia z długów. Istotnie wiemy, które sprawy należy zakwalifikować do oddłużania procesowego, a w których lepiej poprowadzić negocjacje. Oczywiście działamy też odzyskowo tam, gdzie są ku temu podstawy. Reasumując, jeżeli potrzebujesz specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, nasza kancelaria Portal Dłużnika, to miejsce dla Ciebie. Zatem nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak możemy Ci pomóc.

Alektum Capital nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

Klientka pozwana o zapłatę przez Alektum Capital, dzięki naszej pomocy prawnej wychodzi z długów. Ponieważ wygraliśmy dla niej prezentowaną sprawę, jej zadłużenie ponownie uległo zmniejszeniu.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Całościowe oddłużanie osób prywatnych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum:

Całościowe oddłużanie osób prywatnych