Oddłużanie dobry prawnik od długów

Jeżeli naprawdę poważnie myślisz o uporządkowaniu swoich finansów, oddłużanie dobry prawnik od długów będzie naprawdę potrzebny. W związku z tym, zapraszamy do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Bez wątpienia pomożemy Ci przejść przez ten trudny okres, tak jak to robimy w przypadku Pani Jowity. Ze względu na fakt, że już jakiś czas działamy w jej sprawach, dzisiaj możemy zaprezentować kolejny sukces Klientki. Ponieważ została pozwana przez Obligo AI, należało podjąć się obrony. Oczywiście to mecenas z Portalu Dłużnika poddał analizie dokumenty i zaplanował oddłużanie i w tej sprawie. Przede wszystkim skutecznie wniósł sprzeciw, który zawierał szereg argumentów, wskazujących na niezasadność tego powództwa. W wyniku podjętych działań prawnych, sędzia wydał stosowne orzeczenie. W rezultacie zapadł wyrok, oddalający w całości roszczenie Obligo.

Powód: Obligo AI Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 6.101,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Portal Dłużnika oddłużanie dobry prawnik od długów

My nie bawimy się w oddłużanie, tylko bardzo poważnie podchodzimy do tego tematu. Bez wątpienia nieprofesjonalne podejście, nie może zadziałać na korzyść osoby, która liczy na pomocy. Dlatego jesteśmy zbulwersowani, kiedy słyszymy od naszych Klientów, że zdarzają się firmy oddłużeniowe, które czynią więcej szkody niż pożytku. W związku z tym, oddłużanie dobry prawnik od długów to taki, który zadba o wszystko, co wiąże się z kłopotami zadłużonego. Istotnie nie skupi się tylko na jednej sprawie lub jednym piśmie procesowym, ale poprowadzi wszystko od początku do końca. Przede wszystkim należy działać tak, aby Klient widział efekty podejmowanych działań. Niewątpliwie zaangażowanie i profesjonalizm mecenasa dodaje dłużnikowi siłę do walki. Bo przecież proces oddłużania, to nie tylko działania prowadzone przez kancelarię, ale także przez samego zadłużonego.

Wygrywamy proces z powództwa Obligo AI

Tak proszę Państwa, wygrywamy proces o zapłatę z powództwa Obligo. Istotnie ponownie pokazujemy, że znamy się na oddłużaniu i z sukcesem działamy na rzecz Klientki.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie dobry prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Obligo:

Oddłużanie dobry prawnik od długów