Dobra pomoc przy oddłużaniu

Alfa Finance wniosła do sądu pozew o zapłatę. Portal Dłużnika to dobra pomoc przy oddłużaniu. Reprezentowaliśmy więc Panią Beatę w tym sporze. Istotnie Klientka zwróciła się do naszej kancelarii oddłużeniowej ze swoją sprawą, ponieważ dowiedziała się, że jesteśmy skuteczni. Przede wszystkim zależało jej na profesjonalnych działaniach. Niewątpliwie podejmując się obrony, zrobiliśmy wszystko, aby powstrzymać bieg wydarzeń, który niechybnie prowadził do egzekucji komorniczej. Dlatego też bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy wszystkie dokumenty dostarczone przez pozwaną i zaplanowaliśmy oddłużanie. Godne uwagi jest to, że zawsze działamy w przemyślany sposób, ponieważ dbamy o to, aby nasi Klienci wychodzili z długów. Z pewnością i w tej sprawie nie zawiedliśmy pokładanych w nas nadziej. Skutecznie wnieśliśmy apelacją i sąd II instancji oddalił powództwo Alfa Finance.

Powód: Alfa Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.375,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów 

Dobra pomoc przy oddłużaniu chwilówek i kredytów

Kiedy odbierasz przesyłkę z sądu, w której znajduje się nakaz zapłaty i pozew lub sam pozew, natychmiast podejmij właściwe kroki. Portal Dłużnika to dobra pomoc przy oddłużaniu chwilówek i kredytów, czyli nasza kancelaria oddłużeniowa, może zająć się Twoją sprawą, Przede wszystkim musisz się z nami skontaktować i opowiedzieć o swoich kłopotach. Bez wątpienia temat długów nie jest nam obcy, a wręcz przeciwnie. Niewątpliwie czujemy się w nim jak ryba w wodzie, można powiedzieć, że jest to dla nas naturalne środowisko. Bezsprzecznie wiemy, z czym wiąże się, nie podjęcie obrony, dlatego zawsze podkreślmy, że nie można odpuszczać. W związku z tym, pamiętaj, że zawsze masz szanse, aby podważyć zasadność powództwa, ale musisz wykazać się inicjatywą. Mecenasi z Portalu Dłużnika służą nie tylko radą, ale także poprowadzą proces wychodzenia z długów.

Wygrywamy w sądzie II instancji z Alfa Finance

Nie zawsze wyrok zasądzający wydany przez sad rejonowy, oznacza koniec sprawy. Istotnie w tej prezentowanej dzisiaj, po wniesieniu apelacji wygraliśmy spór  o zapłatę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobra pomoc przy oddłużaniu