Zadłużona pozwała firmę pożyczkową Vivus Finance

Oddłużanie to nie tylko obrona w sądzie przed pozwami o zapłatę. W prezentowanej dzisiaj sprawie, to zadłużona pozwała firmę pożyczkową Vivus Finance o zwrot 15.479,00 zł. Podczas gdy inni nie walczą o swoje pieniądze, Pani Jola stoi na stanowisku, że to, co jest nienależne pożyczkodawcy, powinno zostać jej zwrócone. Dlatego po spłaceniu pożyczki, postanowiła walczyć o zwrot opłat wniesionych z tytułu przedłużeń. Bez wątpienia sama nie poradziłaby sobie z właściwym wniesieniem pozwu. W związku z tym, zwróciła się z tym po pomoc do specjalistów w oddłużaniu. Oczywiście sprawa została dokładnie przeanalizowana i po stwierdzeniu zasadności powództwa, w jej imieniu został wniesiony pozew. Sąd wydał wyrok nakazujący Vivus zwrot 15.479 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie.

Pozwany: Vivus Finance Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 15.479,00 zł
Zadanie: Odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt: Sąd wydał wyrok nakazujący Vivus Finance zwrot 15,479,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Czy dłużnik może pozwać firmę pożyczkową lub bank?

Ci z Państwa, którzy czytają artykuły zamieszczane na stronie Portal Dłużnika, zapewne znają odpowiedź na powyższe pytanie. Chociaż wielu zadłużonych po zamknięciu zobowiązania, chce o nim jak najszybciej zapomnieć, są konsumenci, którzy postanawiają walczyć o nadpłaty. Dlatego coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że często wpłacali więcej niż powinni. Oczywiście mają też świadomość, że te pieniądze nie zostaną im zwrócone ot tak sobie na ich prośbę. W związku z tym, najczęściej sprawa odzyskowa musi oprzeć się o sąd. Bo o ile z bankami można się łatwiej porozumieć, to firmy pożyczkowe najczęściej ani myślą oddawać już raz pobrane pieniądze. Bez wątpienia w takiej sytuacji potrzebna jest specjalistyczna pomoc prawna, która profesjonalnie i z sukcesem poprowadzi sprawę.

Zadłużona pozwała firmę pożyczkową i wygrała

Pokazujemy dzisiaj Państwu, jak zadłużona pozwała firmę pożyczkową Vivus Finance i wygrała proces w sądzie I instancji. Zapewne, kiedy pozwana spółka, będzie chciała odwołać się od wydanego wyroku, walka będzie trwała dalej w apelacji.

Więcej wygranych spraw odzyskowych znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zadłużona pozwała firmę pożyczkową

Zadłużona pozwała firmę pożyczkową