Ratalna pożyczka pozabankowa w Profi Credit

Ratalna pożyczka pozabankowa udzielona przez Profi Credit miała pomóc Pani Helenie w remoncie mieszkania. Oczywiście uzyskane pieniądze przeznaczyła na ten cel, ale nie za długo pocieszyła się odświeżonym lokalem. W rezultacie musiała zmierzyć się  comiesięczną płatnością rat, które nie były takie małe. W związku z tym po pewnym czasie zaczęło brakować jej funduszy na regularną spłatę. Finalnie firma pożyczkowa wypowiedziała umowę i wniosła pozew do sądu. Prawdopodobnie gdyby nie nasza pomoc prawna w oddłużaniu, miałaby już komornika na głowie. Z pewnością dzięki skutecznej poprowadzonej przez naszego mecenasa obronie, uniknęła tego kłopotu. Po podjętych krokach prawnych, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Profi Credit. Wszystkie nienależne powodowi koszty pożyczki upadły w sądzie.

Powód: Profi Credit Polska Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 8.217,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Ratalna pożyczka pozabankowa najczęściej nie jest dobrym rozwiązaniem

Nie mamy zamiaru twierdzić, że każda ratalna pożyczka pozabankowa, musi doprowadzić pożyczkobiorcę do wpadnięcia w długi. Istotnie są osoby, które zaciągają tego typu zobowiązania i spłacają je bez większych kłopotów. Niewątpliwie opierając się na naszym doświadczeniu wiemy, że stanowią oni nieliczną grupę osób, korzystających z tego typu finansowań. Bez wątpienie zdecydowana większość jednak wpada w kłopoty finansowe i generuje nowe zadłużenia. Dlatego zawsze będziemy stać na stanowisku, że jeżeli nie stać Cię na pewne rzeczy, powinieneś z nich zrezygnować, albo ich realizację rozłożyć w czasie.

Zapamiętaj, że każda decyzja o zaciągnięciu kredytu czy pożyczki, musi być przemyślana. Z pewnością musisz też patrzeć w przyszłość, ponieważ zobowiązania ratalne będą obciążeniem przez kilka lub nawet kilkanaście lat. W związku  z tym nie działaj impulsywnie, tylko podchodź do swoich finansów racjonalnie.

Pozwana przez Profi Credit wygrywa w sądzie

Pozwana przez firmę pożyczkową Profi Credit, wygrywa w sądzie proces o zapłatę. W wyniku poprowadzonej przez naszego mecenasa obrony, sąd uznał wniesione powództwo za niezasadne.

Więcej wygranych spraw z Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ratalna pożyczka pozabankowa

Ratalna pożyczka pozabankowa