Nakaz zapłaty na rzecz Twisto i skuteczna obrona w sądzie

Nakaz zapłaty na rzecz Twisto został wydany i doręczony Pozwanemu przez sąd. W związku z tym Pan Kamil nie tracąc czasu, zaczął szukać specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Oczywiście zrobił to, ponieważ miał świadomość, że sam nie obroni się przed podniesionym roszczeniem. Bez wątpienia forum kredytowe, którego jest aktywnym członkiem, pomogło mu w znalezieniu profesjonalistów. I tak trafił do naszej kancelarii, a my zajęliśmy się, prezentowaną dzisiaj sprawą. Przede wszystkim analiza dokumentów stała się tym, co zrobiliśmy na samym początku. Ponieważ dzięki niej mogliśmy powiedzieć Pozwanemu, jakie ma szanse na skuteczną obronę. Potem podpisanie umowy i udzielenie pełnomocnictwa, pozwoliło na reprezentacje przed sądem. W rezultacie wykazaliśmy niezasadność powództwa. Sąd oddalił w całości pozew spółki Twisto.

Powód: Twisto Polska Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.024,93 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nakaz zapłaty doręczony przez sąd, to sygnał, że trzeba działać

Kiedy masz długi i ich nie spłacasz, musisz liczyć się z tym, że za jakiś czas zostaną pozwane. Ponieważ wierzyciel nie może ściągnąć od dłużnika pieniędzy, wnosi do sądu pozew. Sędzia po zapoznaniu się z tym pismem procesowym, najczęściej wydaję nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym bądź nakazowy. Oczywiście kolejnym krokiem jest doręczenie wydanego orzeczenia Pozwanemu. Kiedy ten je odbierze, powinien zacząć działać, gdyż ma tylko 14 dni na wniesienie sprzeciwu. Przede wszystkim powinien zwrócić się po poradę prawną nie do pierwszego z brzegu mecenasa, ale do takiego, który specjalizuje się w oddłużaniu. Bowiem tylko ekspert w sprawach o długi będzie w stanie właściwie pokierować sprawą.

Podsumowując, zapamiętaj, że nakaz zapłaty jest ostatnim sygnałem, kiedy możesz podjąć się obrony przed pozwanym długiem. W związku z tym broń się z pomocą specjalisty w oddłużaniu.

Nakaz zapłaty na rzecz Twisto i wygrana sprawa w sądzie

Nakaz zapłaty na rzecz Twisto zmobilizował Pozwanego do działania. Przekazał sprawę do naszej kancelarii, a my obroniliśmy go przed wniesionym pozwem.

Więcej wygranych spraw z parabankami znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/category/chwilowki/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nakaz zapłaty na rzecz Twisto