Sąd ogranicza powództwo Alior Banku

Sąd ogranicza powództwo banku. Chociaż Alior Bank dochodził od Pozwanego 12.729,24 zł, nie dostanie takiej kwoty. W związku z tym, Pan Jerzy został zobowiązany do zapłaty 5.197,82 zł. Dlaczego tak się stało? Odpowiedź jest prosta. Reprezentując Klienta w sądzie, podważyliśmy zasadność dochodzenia tak wysokiej kwoty. Oczywiście przedstawiliśmy wiele dowodów, potwierdzających nasze stanowisko w sprawie. Ponieważ były one poparte stosowną argumentacją, sędzia nie miał wątpliwości, że Alior Bank nie ma racji, domagając się zapłaty prawie 13.000,00 złotych. Musieliśmy ostro walczyć o naszego Klientka, ale osiągnęliśmy zamierzony wynik. Bez wątpienia wyrok ograniczający powództwo jest sprawiedliwy. Pozwany zapłaci bankowi tylko tyle, ile rzeczywiście był dłużny. Reasumując, nasz Klient zaoszczędził na tej sprawie 7.531,42 zł.

Powód: Alior Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.729,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 5.197,82 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Sąd ogranicza powództwo

Proszę Państwa pamiętajcie, że oddłużanie to długi i skomplikowany proces, wymagającym nakładów pracy wielu osób. Bezsprzecznie największy ciężar spoczywa na mecenasie, który reprezentuje pozwaną osobę w sądzie. To on podnosi zarzuty i pisze pisma procesowe w danej sprawie. Bez wątpienia zawsze zależy mu na tym, aby każda sprawa zakończyła się dla Klienta wygraną. Jednak jak wiemy, nie zawsze takie zakończenie sporu jest możliwe. Dlatego nie traktujecie wyroku, kiedy sąd ogranicza powództwo, jako porażkę. W przeciwieństwie do zasądzenia w całości, jest to też sukces. W związku z tym, zwróćcie uwagę ile na takich sprawach jesteście do przodu. Dlatego pamiętajcie, że każda kwota zmniejszająca Wasze zadłużenie, stanowi duży krok do przodu. Kiedy sąd ogranicza powództwo, nie utyskujcie, tylko cieszcie się z takiego rozstrzygnięcia.

Powództwo Alior Banku zostaje ograniczone

Sąd po podjętych działaniach prawnych, wydał stosowny wyrok, ograniczając powództwo Alior Banku. Oczywiście możecie go Państwo zobaczyć poniżej. Walczyliśmy o zmniejszenie dochodzonego pozwem roszczenia i jak widać, wywiązaliśmy się z zadania należycie.

Więcej wygranych spraw z Alior Bank znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=alior+bank&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

sąd ogranicza powództwo

sąd ogranicza powództwo