Jak odzyskać pieniądze od Chimonic?

Jak odzyskać pieniądze od Chimonic? Sąd to mimo wszystko bardzo dobry pomysł. Do Pani Agnieszki wpłynęła kwota 5.146,24 zł. Właśnie tyle wynoszą nienależnie pobrane opłaty, które podreperują upadający budżet kolejnej zadłużonej osoby. Pamiętajmy, że proces oddłużania to nie tylko obrona w sądach, czy negocjacje. Niewątpliwie jest to również odzyskiwanie pieniędzy od dawnych wierzycieli, tak jak to miało miejsce w przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy. Tym razem to dłużniczka była w roli wierzyciela, który domagał się od spółki Chimonic zapłaty. Poniżej możecie Państwo zobaczyć wydane orzeczenie, nakazujące zwrot pieniędzy.

Pozwany: Chimonic Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.146,24 zł
Zadanie: Odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyrok nakazujący Chimonic zwrot 5.146,24 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Nie wyrzucaj umów związanych z pożyczkami, które już spłaciłeś

Dobrym nawykiem jest przechowywanie umów pożyczkowych i kredytowych tych zobowiązań, które zostały już spłacone. Wiedzą o tym dłużnicy, którzy mają z nami bieżący kontakt. Gdyby ich nie było, nie mogłoby być mowy, o odzyskaniu nienależnie wpłaconych przez nich pieniędzy. Najczęściej, aby uzyskać duplikat umowy należy uiścić za to jakąś opłatę o ile w ogóle taki duplikat jest wydawany. Niestety, szczególnie w przypadku pożyczek pozabankowych jest to często wręcz niemożliwe. Dlatego przechowujmy tego typu dokumenty, ponieważ nie wiemy, kiedy mogą okazać się potrzebne. Z pewnością w przypadku odzysków są niezbędne.

Jak odzyskać pieniądze od Chimonic?

Pieniądze wpłacone Chimonic z tytułu refinansowań pożyczki, wracają do niegdysiejszej dłużniczki tej firmy. Sąd bez dwóch zdań stanął po stronie Pani Agnieszki. Poniżej wyrok w omawianej sprawie.

Więcej wygranych spraw odzyskowych znajdziesz w tym dziale: https://portal-dluznika.pl/category/dluznik-pozywa-wierzyciela/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak odzyskać pieniądze od Chimonic

Jak odzyskać pieniądze od Chimonic