Apelacje w sprawach z Profi Credit

Dziś apelacje w sprawach z powództwa Profi Credit. Firma pożyczkowa dochodziła zapłaty 18.793,77 zł i 18.677,25 zł. Sądy rejonowe w obu sprawach wydały wyroki niekorzystne dla naszych Klientów. No cóż, w takich sytuacjach nie pozostało nic innego jak złożyć wnioski o wydanie uzasadnień. Wnioski z analiz pisemnych uzasadnień wyroków były jednoznaczne. Obaj Panowie postanowili apelować i oto mamy już wyroki, które zapadły w sądach II instancji. Reasumując, jeden z nich zamiast 18.793,77 zł, zapłaci 756,37 zł, a drugi nie 18.677,25 zł, a jedynie 65,63 zł. Uważamy, że dalsze komentarze są zbędne, ponieważ fakty mówią same za siebie.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 18.793,77 zł, 18.677,25 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Dopłata 756,37 zł, 65,63 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Apelacja jest ostatnim kołem ratunkowym dla pozwanego

Oddłużając naszych Klientów, korzystamy ze wszystkich dostępnych metod oddłużania. Jednocześnie w sprawach procesowych, czasami musimy posiłkować się apelacją. Pozwala na to zasada dwuinstancyjności postępowania sądowego. Oczywiście robimy to z rozwagą, aby nie zaszkodzić pozwanym. Bez wątpienia apelacja jest ostatnim kołem ratunkowym, które pozwala wykorzystać prawo, aby naprawić to, co poszło nie tak w sądzie I instancji. I ku naszemu zadowoleniu, prawie wszyscy Ci, którym proponujemy zaskarżenie wydanego wyroku, decydują się na ten krok. W rezultacie najczęściej orzeczenia są zmieniane na korzyść Klientów Portalu Dłużnika.

Apelacje w sprawach z Profi Credit

Wiemy, że wielu Pozwanych boi się apelacji, po tym jak sądy rejonowe wydały niekorzystne dla nich wyroki. Ryzyko to można zminimalizować dogłębnie studiując pisemne uzasadnienie niekorzystnego wyroku. Najlepiej, żeby sprawą zajął się doświadczony mecenas, który zna się na sprawach oddłużeniowych i broni dłużników w sądach. Poniżej dwa wyroki w omawianych dziś sprawach.

Więcej wygranych spraw z Profi Credit  znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Apelacje w sprawach z Profi Credit

Apelacje w sprawach z Profi Credit

Apelacje w sprawach z Profi Credit

Apelacje w sprawach z Profi Credit

Apelacje w sprawach z Profi Credit

Apelacje w sprawach z Profi Credit