Pierwotny wierzyciel sprzedał dług do RK Recovery

Pierwotny wierzyciel sprzedał dług do RK Recovery i sprawa trafiła do sądu? W związku z tym, nie zamartwiaj się z tego powodu, ponieważ może okazać się, że właśnie otrzymałeś szansę od losu. Pozwana przez tego wierzyciela wtórnego o zapłatę 1.770,54 zł, jak wielu innych zadłużonych wpadła w spiralę zadłużenia. Chociaż bardzo bała się tej sprawy, jednak rozsądek wziął górę nad lękiem. Postanowiła podjąć ryzyko procesowe. Niewątpliwie liczyła, że wszystko pójdzie dobrze, ale wiedziała też, że ostatnie zdanie należy do sędziego orzekającego w tym sporze. W rezultacie prezentowany dzisiaj spór, zakończył się dla pozwanej sukcesem. Sąd oddalił powództwo RK Recovery w całości. Bezsprzecznie specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu okazała się najlepszym wyborem.   

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.770,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pierwotny wierzyciel sprzedał dług? Twoje szanse na wygraną w sądzie znacząco wzrosły

Wielokrotnie pisaliśmy w artykułach zamieszczanych na stronie Portal Dłużnika, że po cesji pozwany zyskuje o wiele większą szansę na dobry wyrok. Z pewnością, kiedy pierwotny wierzyciel sprzedał dług (cesja), wcale nie musisz się martwić. Niejeden z zadłużonych chciałby być w Twojej skórze. Ze względu na zmianę wierzyciela może okazać się, że wygrasz w sądzie sprawę nawet wówczas, kiedy rzeczywiście nie spłaciłeś pożyczki. Oczywiście jest to możliwe, ale tylko wówczas, kiedy Twoją sprawą zajmie się mecenas znający się na oddłużaniu. Przede wszystkim sprawdzi, czy wierzycielowi wtórnemu nie brakuje dokumentów, związanych z dochodzonym procesowo długiem. Istotnie w takich przypadkach najróżniejsze barki zdarzają się często.

Pamiętaj, żeby nie wpadać w panikę, kiedy zmieni się wierzyciel. W rękach ekspertów w oddłużaniu ten fakt może okazać się dla Ciebie zbawienny.

Cesja do RK Recovery i wygrana sprawa w sądzie

Cesja do RK Recovery przysłużyła się Pani Edycie. Pozwana przez tego wierzyciela wtórnego, broniła się z pomocą kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu. Powództwo upadło w całości!

Więcej wygranych spraw z RK Recovery znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=rk+recovery&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pierwotny wierzyciel sprzedał dług

Pierwotny wierzyciel sprzedał dług