Jak uniknąć egzekucji komorniczej?

Jak uniknąć egzekucji komorniczej? To pytanie nieustannie zadawał sobie Pan Edward. Mężczyzna wpadł w długi i sprawy zaczęły trafiać do sądu. Przede wszystkim bał się spotkania z komornikiem, ponieważ wiedział, że zostanie obciążony dodatkowymi opłatami. Stąd zdecydował, że się nie podda i będzie się bronił do samego końca. Nie było go stać na spłatę bardzo wysokich kosztów pożyczki, ani tym bardziej dodatkowych kosztów sądowych. Jak widać warto było. Powództwo podmiotu wtórnego zostało oddalone w całości na dowód czego prezentujemy wyrok w tej sprawie.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.304,13 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jak uniknąć egzekucji komorniczej? Broń się!

W zasadzie nie znamy zadłużonego, który nie myślałby o tym, że może czekać go spotkanie z komornikiem. Ze względu na to, coraz więcej osób mających długi, szuka specjalistycznej pomocy w oddłużaniu. Zatem, jak uniknąć egzekucji komorniczej? Bez względu na przeciwności losu, nie można się poddawać. Chociaż windykacja nieustannie kreśli Ci czarne scenariusze, nie możesz w nie wierzyć. Jeszcze bardziej powinieneś się zmobilizować i pokazać, że potrafisz o sobie zawalczyć. A ten demonizowany komornik, wcale nie musi wkroczyć w Twoje życie. Oczywiście musisz mu w tym przeszkodzić. W związku z tym możesz nawiązać współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową, a współpracujący z nami mecenasi zajmą się wszystkim. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy prawnej unikniesz tego, czego tak bardzo się boisz, czyli komornika.

Nie będzie komornika w sprawie z Eques Creditum

Kolejny rzekomy Dłużnik może wziąć głęboki oddech. W jego sprawie z Eques Creditum zapadł wyrok oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego. Ta sprawa nie trafi do komornika i nie przysporzy dodatkowych kosztów związanych z egzekucją.

Więcej wygranych spraw z Eques Creditum znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=eques&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak uniknąć egzekucji komorniczej

Jak uniknąć egzekucji komorniczej