Zapętlenie długów. Jak tego uniknąć?

Zapętlenie długów było przyczyną niewypłacalności Pani Amelii. W związku z tym, całkowita utrata płynności finansowej, spowodowała, że kobieta nie mogła wywiązywać się z płatności na zaciągniętych zobowiązaniach. Przede wszystkim złamała żelazną zasadę, polegająca na tym, że nie pożyczamy pieniędzy, kiedy mamy trudności ze spłatą posiadanych pożyczek. I właśnie to spowodowało, że jej długi zamiast zmniejszać się, rosły w oszałamiającym tempie. W rezultacie w chwili odebrania pozwu i nakazu zapłaty od Ultimo wdała się w spór i podjęła walkę. Efekt tych działań był łatwy do przewidzenia. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.817,97 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zapętlenie długów. Czy można uchronić się przed zapętleniem długów?

Zapętlenie długów, czy inaczej spirala zadłużenia jest prawdziwym przekleństwem zadłużonych osób. Oczywiście zdecydowana większość zadaje sobie pytanie, czy mogli uniknąć takiej sytuacji. My, jako eksperci w oddłużaniu, możemy w tym miejscu napisać, że tak. Bez wątpienia wszyscy Ci, którzy wpadają w spiralę zadłużenia, popełnili ten sam błąd. A jest nim sięganie po nowe pożyczki w chwili, kiedy pojawiły się trudności ze spłatą już tych posiadanych. W rezultacie pogrążali się coraz bardziej i zwiększali swoje zadłużenie. W związku z tym mamy dla wszystkich ważną radę. Nie rozwiązujcie swoich problemów finansowych w najgorszy z możliwych sposobów, czyli klikając po nowe finansowania. Z pewnością takie postępowanie nie poprawi Waszej sytuacji, a da tylko chwilową iluzję, panowania nad sytuacją. Dlatego należy w pierwszej kolejności skupić się na szukaniu oszczędności i dodatkowego źródła dochodu. Jeżeli to nie przyniesie oczekiwanej poprawy sytuacji finansowej, bezwzględnie zalecamy skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa proces

Firma Ultimo Portfolio Investment przegrywa w sądzie proces, który sama zainicjowała. Oddłużanie procesowe zakończyło się wygraną. Poniżej wyrok!

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zapętlenie długów

Zapętlenie długów