Oddłużanie w sprawie z Efficenter

Oddłużanie w sprawie z Efficenter uzmysłowiło naszemu Klientowi, jak ważna jest specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu. Kiedy Pan Filip wpadł w spiralę zadłużenia, nie miał jeszcze pojęcia, że warto się bronić przed nakazami zapłaty. Prawdopodobnie z tego powodu, niestety nie redukował swojego zadłużenia, tylko, co rusz dokładał sobie nową pożyczkę. Dlatego dopiero proces z Efficenter o zapłatę 4.298,22 zł, zmobilizowała go do zintensyfikowania działań, w zakresie szukania pomocy prawnej w oddłużaniu. Przypominamy, że w Polsce jest wiele kancelarii oddłużeniowych, które bardzo dobrze wykonują swoją pracę i znają się na rzeczy. Zachęcamy do korzystania z ich profesjonalnej pomocy.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.298,22 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Gdzie szukać pomocy w oddłużaniu?

Ci z Państwa, którzy wpadli w długi, często nie wierzą, że w tak trudnej sytuacji ktoś będzie mógł pomóc. Istotnie nie dziwimy się, że załamani tym, co się stało, dodatkowo dręczeni przez windykację, nie widzą wyjścia. Bez wątpienia na wygranej pozycji będą Ci, którzy jednak znajdą rozwiązanie. A będzie nim specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu. Nie ulega dyskusji, że właśnie w takich kancelariach należy szukać ratunku. Niewątpliwie właśnie znaleźliśmy odpowiedź na zadane wyżej pytanie.

Masz długi i nie wiesz, kto mógłby Ci pomóc? Oczywiście pomóc tak, aby wyprowadzić Cię na finansowa prostą. Niestety, to zadanie nie jest wcale proste. Niewątpliwie wymaga nie tylko zaangażowania, ale przede wszystkim specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Oddłużanie w sprawie z Efficenter

Klient, którego reprezentowaliśmy w sądzie w sprawie z powództwa Efficenter, nie może mieć powodów do narzekań. W związku z tym, wyrok oddalający powództwo, który zapadł w jego sprawie, sprawił, że zadłużenie zmniejszyło się o kolejnych kilka tysięcy. Oddłużanie w sprawie z Efficenter, zakończyliśmy wygraną.

Więcej wygranych spraw z Efficenter znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=efficenter&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w sprawie z Efficenter

Oddłużanie w sprawie z Efficenter