• Home
  • Aktualności
  • Sprawa IFA Finance Designated Activity Company i skuteczna obrona

Sprawa IFA Finance Designated Activity Company i skuteczna obrona

Dziś sprawa IFA Finance Designated Activity Company. Tym razem od pozwanej dochodzono niewielkiej kwoty 763,57 zł. Chociaż powództwo opiewało na niewielką kwotę, pozwana zdecydowała się walczyć dzielnie do samego końca. Wiadomo, że taka kwota nie zrujnuje jej budżetu, ale w przypadku zasądzenia wielu takich małych wierzytelności problem może stać się poważnym. Należy pamiętać, że w przypadku zasądzenia dochodzą jeszcze koszty sądowe, koszty ew. egzekucji oraz oczywiście odsetki. Na całe szczęście jednak pozwana zdecydowała się bronić i dziś prezentujemy wyrok oddalający powództwo w całości.

Powód: IFA Finance Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 763,57 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna obrona w sądzie pomaga w wychodzeniu z długów

Osoby, które są pod stała opieką specjalistów z kancelarii oddłużeniowych, wiedzą, że oddłużanie to działania wszechstronne. Oczywiście chodzi o to, żeby dłużnicy jak najszybciej pozbywali się długów i wracali do finansowej równowagi. Z tego powodu w trakcie analizy dokumentów i ustalania całościowego planu oddłużania, warto wziąć pod uwagę wszystkie dostępne narzędzia pozwalające na zmniejszanie zadłużenia. Dlatego nasze doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z długami, mówi nam, że wiele długów powinno czekać na sprawy w sądach. W rezultacie to właśnie skuteczna obrona w sądzie przed pozwami o zapłatę, pozwala nam rozprawić się z konkretnym długiem. W związku z tym, jest on oddalany, ograniczany, ale też czasami trzeba przygotować się na zapłatę. Na szczęście to ostatnie zdarza się, ale nie często.

Sprawa IFA Finance Designated Activity Company

Dziś sprawa IFA Finance Designated Activity Company. Nasza Klienta zapewne może odetchnąć z ulgą. Roszczenie podmiotu wtórnego zostało oddalone w całości. Poniżej prezentujemy wyrok w tej sprawie.

Więcej wygranych spraw z IFA Finance Designated Activity Company znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ifa&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa IFA Finance

Sprawa IFA Finance