Sąd oddalił powództwo Ultimo Portfolio Investment

Sąd oddalił powództwo Ultimo Portfolio Investment i jak to ma miejsce w takich rozstrzygnięciach, obciążył powoda kosztami procesu. Istotnie nie ma tutaj znaczenia, że to wierzyciel wtórny zainicjował sprawę, wnosząc pozew o zapłatę. Dlatego tak jak w prezentowanej dzisiaj sprawie, to strona przegrywająca ponosi koszty związane z postępowaniem sądowym. Nasza Klientka została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 7.992,00 zł. Nie czekała biernie, aż nakaz zapłaty doręczony jej przez sąd, stanie się prawomocny. W związku z tym, zaraz po jego odebraniu skontaktowała się z Portalem Dłużnika. W wyniku podjętych przez nią działań, jej sprawą mogli zająć się nasi eksperci w oddłużaniu. A, że zrobili to jak należy, świadczy wyrok, który prezentujemy poniżej. Sąd uznał powództwo Ultimo za niezasadne i oddalił je w całości.   

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A
Wartość przedmiotu sporu: 7.992,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wchodząc w oddłużanie, musisz przygotować się na różne rozstrzygnięcia spraw w sadach

Zapamiętaj, że decydując się na oddłużanie, musisz być przygotowany na to, że w Twoich sprawach mogą zapadać różne wyroki. Nawet doświadczony zespół mecenasów nie da Ci gwarancji na same wygrane. Bez wątpienia oddłużanie powinno być starannie zaplanowane i prowadzone. Wybierając doświadczoną kancelarię prawną będziesz miał jednak gwarancję, że sprawy prowadzone są rzeczowo i profesjonalnie.

Sąd oddalił powództwo Ultimo Portfolio Investment

Nie wszystkie sprawy o zapłatę, mogą zakończyć się tak ja ta prezentowana dzisiaj. Nawet nasi specjaliści w oddłużaniu nie są w stanie podważyć każdych dowodów, które przedstawi w pozwie powód. Jednak w tej, którą dzisiaj prezentujemy, znaleźliśmy podstawy, aby podnieść zarzuty, wskazujące na nienależność roszczenia. W rezultacie sędzia ważący argumenty obu stron sporu, uznał stanowisko pozwanej za zasadne. W związku z tym sąd oddalił powództwo Ultimo.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sąd oddalił powództwo Ultimo

Sąd oddalił powództwo Ultimo