Obrona przed pozwami Eques Creditum

Pamiętajmy, że obrona przed pozwami Eques Creditum ma sens i wielokrotnie już o tym pisaliśmy. Zresztą nie dotyczy to tylko spraw z powództwa tego funduszu sekurytyzacyjnego, ale wszystkich, które trafiają na wokandę i mają związek z długami. W związku z tym, szukanie pomocy prawnej nie jest fanaberią ze strony pozywanych, ale racjonalna i odpowiedzialna decyzja. Jak widać na dwóch kolejnych załączonych wyrokach, pozwane skutecznie broniły się przed roszczeniami podmiotu wtórnego. Sądy oddaliły w całości powództwa Eques Creditum na łączną kwotę 16.218,65 zł.

Powód: Eques Creditum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 8.234,00 zł, 7.984,65 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Masz komornika? A może myślisz o powrocie do sprawy? Powiemy czy są ku temu podstawy

Wielu zadłużonych, którzy mają już komornika, po zasięgnięciu informacji chociażby w internecie zastanawia się, czy w ich przypadku możliwy jest powrót do sprawy. Ponieważ czas gra na niekorzyść zadłużonego, zalecamy, aby zasięgnąć konsultacji prawnej najlepiej w specjalistycznej kancelarii prawnej zajmującej się na codzień oddłużaniem. Wówczas specjalista czy mecenas wszystko wyjaśni i powie, czy są przesłanki pozwalające wrócić do sprawy. Bezdyskusyjnie profesjonalna pomoc prawna w takiej sytuacji, będzie najlepszym rozwiązaniem i gorąco zachęcamy do niechowania głowy w piasek.

Obrona przed pozwami Eques Creditum

Prezentujemy Państwu kolejne sprawy procesowe, w których obrona przed pozwami Eques Creditum okazała się najlepszym wyjściem. Kluczowa była też postawa samych pozwanych. Gdyby nie ich szybka reakcja, wiedza, poczucie, że sprawy wymagają szybkiej reakcji i działania, oba nakazy mogłyby się uprawomocnić i szybko, po nadaniu klauzuli wykonalności trafić do egzekucji komorniczej. A proszę pamiętać, że komornik oznacza przymus egzekucyjny, zajęcia na rachunku, wynagrodzeniu i na pewno też duże dodatkowe koszty egzekucji.

Więcej wygranych spraw z Eques Creditum znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=eques&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona przed pozwami Eques

Obrona przed pozwami Eques

Obrona przed pozwami Eques

Obrona przed pozwami Eques