• Home
  • Aktualności
  • Boisz się egzekucji komorniczej? Broń się przed pozwami o zapłatę

Boisz się egzekucji komorniczej? Broń się przed pozwami o zapłatę

Zapewne boisz się egzekucji komorniczej i nie chcesz, aby ściąganiem długów zajął się komornik. Bez wątpienia tak się stanie, jeżeli będziesz tylko się bał i nic więcej nie robił. Pozwani przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 9.675,81 zł i 8.100,00 zł, też bali się komornika. W przeciwieństwie do wielu zadłużonych nie zamknęli się w domach, odgradzając od całego świata, tylko postanowili się bronić. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby pozwani schowali nakazy zapłaty do szuflady bez dalszej reakcji. Na całe szczęście wdali się w spór, podjęli obronę i jak widać obie sprawy zakończyły się sukcesami.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.675,81 zł, 8.100,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Boisz się egzekucji komorniczej? Musisz podjąć działania w swojej obronie  

Wpadłeś w długi i boisz się egzekucji komorniczej, o której nie pozwala Ci zapomnieć nieustannie dzwoniąca windykacja? Przede wszystkim zapamiętaj, że aby był komornik, najpierw musi zostać wydany nakaz zapłaty lub zapaść wyrok zasądzający. W przypadku, kiedy te orzeczenia uzyskają prawomocność i zostaną opatrzone w klauzulę wykonalności, wówczas możesz spodziewać się zajęcia. Dlatego, w pierwszej kolejności musisz stawić czoła pozywającemu. Bo to on, a nie komornik domaga się od Ciebie pieniędzy. Ten drugi będzie tylko wykonawcą zlecenia, które otrzyma od wierzyciela. A, że przy tym zarabia, obciążając dodatkowymi kosztami dłużnika, jest normalną sprawą. Taka jest jego praca, za którą pobiera wynagrodzenie. W związku z tym nie siedź z założonymi rękami, tylko działaj. Broń się ze specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu, której w Polsce nie brakuje.

Wygrywamy w sądach z Ultimo Portfolio Investment

Pozwani o zapłatę przez Ultimo Portfolio Investment po tym jak sądy doręczyły im wraz z pozwami nakazy zapłaty, postanowili walczyć. Gdyby schowali doręczone nakazy zapłaty do szuflady mieliby naprawdę poważne problemy.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Boisz się egzekucji komorniczej

Boisz się egzekucji komorniczej

Boisz się egzekucji komorniczej

Boisz się egzekucji komorniczej