• Home
  • Aktualności
  • Pozwani przez spółkę Alektum Capital bronią się w sądach

Pozwani przez spółkę Alektum Capital bronią się w sądach

Klucz do skutecznego oddłużania, to przede wszystkim świadomość dłużnika i edukacja. Proszę spojrzeć, na co zdałby się nawet najlepszy adwokat, jeżeli pozwany po odebraniu nakazu zapłaty schowałby go do szuflady, udając, że jakoś to będzie… Problem polega jednak na tym, że takie złudne poczucie spokoju nie trwa za długo, a na końcu takiej drogi zazwyczaj czeka komornika. Stąd bardzo ważne, żeby bronić się przed roszczeniami wierzycieli i nie przyjmować biernej postawy udając, że problemu nie ma. Proszę spojrzeć na prezentowane dziś sprawy. Pozwani przez spółkę Alektum czynnie uczestniczyli w postępowaniach i dzięki temu ich długi przestały istnieć.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.778,59 zł, 1.740,86 zł, 1.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Pozew wszystko nam powie

Tak proszę Państwa, informacje zawarte w pozwie i załącznikach, kiedy takowe są do niego dołączone, powiedzą nam wszystko, co ma związek z danym powództwem. Ale szczególnie osoby, które wpadły w spiralę zadłużenia, są totalnie zagubione i tak bardzo przerażone zaistniałą sytuacją, że nie są w stanie wyczytać szczególnie w przypadku zmiany wierzyciela (cesji), za jakie zobowiązanie zostali pozwani. Wówczas jedynym rozsądnym rozwiązaniem, będzie skorzystanie z konsultacji prawnej i obranie właściwej strategii działania. Pozew wszystko powie, ale pamiętajmy, że najlepiej, gdyby analizą sprawy zajęli się mecenasi, którzy znają się na oddłużaniu i mają w tym zakresie duże doświadczenie. Wtedy szanse na wygraną i skuteczne oddłużanie bardzo rosną.

Pozwani przez spółkę Alektum Capital bronią się w sądach

Pozwani przez spółkę Alektum Capital bronili się w sądach. Jak widać nie przestraszyli się doręczonych nakazów zapłaty, tylko podjęli rękawice broniąc się przed roszczeniami. Poniżej trzy wyroki w tych sprawach. Trzy powództwa zostały oddalone w całości.

Więcej wygranych spraw z Alektum znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=alektum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwani przez spółkę Alektum

Pozwani przez spółkę Alektum

Pozwani przez spółkę Alektum

Pozwani przez spółkę Alektum

Pozwani przez spółkę Alektum