Spory w sądach z Ultimo Portfolio o zapłatę 22.705,18 zł

Spory w sądach z Ultimo Portfolio Investment pozwoliły naszym Klientom na znaczące oddłużenie. Walczyli o oddalenie kwot, gdzie same pretensje główne wynosiły odpowiednio 11.569,00 zł i 11.136,18 zł. Jak widać roszczenia były wysokie i nie dziwimy się, że pozwani denerwowali się, dopóki sądy nie wydały wyroków. Na szczęście podniesione zarzuty były bardzo mocne i należało zachować spokój. W prezentowanych dzisiaj sprawach, nie będzie apelacji, ponieważ zapadły wyroki najlepsze z możliwych. Zostały wydane orzeczenia oddalające w całości powództwa Ultimo Portfolio Investment.      

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.569,00 zł, 11.136,18 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Czy zawsze wygrywamy w sądach spory o zapłatę?

Między innymi o to jesteśmy stale pytani, zazwyczaj przez nowych Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej. I co wtedy im odpowiadamy? Oczywiście prawdę. Nigdy nikomu nie mówimy, że mamy 100% skuteczność. A raczej każemy trzymać się z daleka od tych, którzy tak twierdzą, ponieważ mijają się z prawdą. Każda kancelaria traktująca uczciwie swoich Klientów, umie otwarcie powiedzieć, że nie można wygrać wszystkich spraw. Na przebieg oddłużania ma wpływ naprawdę wiele czynników, które są niezależne od nas. I żebyśmy nie wiem, co robili, pewnych rzeczy po prostu nie da się przeskoczyć.

Proszę Państwa, nie wygrywamy wszystkich sporów o zapłatę. Ale utrzymujemy naszą skuteczność na bardzo wysokim poziomie.

Wygrywamy spory w sądach z Ultimo Portfolio Investment

Możemy napisać, że spory w sądach z Ultimo, należą do codzienności. Wszyscy wiemy, że nie wszystkie sprawy, choćby z Ultimo udaje się wygrywać w sądach, ale jak widać na załączonych wyrokach wiele z nich kończy się sukcesem. Dziś wyroki w sprawach dwóch kolejnych osób. Oba powództwa zostały oddalone w całości.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spory w sądach z Ultimo Portfolio

Spory w sądach z Ultimo Portfolio

Spory w sądach z Ultimo Portfolio

Spory w sądach z Ultimo Portfolio