Jak zacząć oddłużanie?

Wielu zadłużonym spędza sen z powiek nie tylko uciążliwa windykacja, ale także to, jak zacząć oddłużanie. Pozwane o zapłatę 3.526,98 zł i 3.200,00 zł przez Smart Lease, też nie miały pojęcia, jak się za to zabrać, za to dobrze wiedziały, że pozostawienie nakazów zapłaty bez reakcji szybko skończy się komornikiem. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Pozwani przeciwstawili się roszczeniom i jak widać na prezentowanych niżej wyrokach wygrali w sądach. Poniżej dwa kolejne wyroki oddalające w sprawach z Smart Lease S.A.

Powód: Smart Lease S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.526,98 zł, 3.200,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Zastanawiasz się jak zacząć oddłużanie? Wszystko Ci wyjaśnimy

Wiemy jak długi ciążą i zmieniają życie w koszmar. Wiemy także, że osoby znajdujące się w tej trudnej sytuacji, są bardzo zagubione i zdezorientowane. Zupełnie nie mają pomysłu, jak zacząć oddłużanie. A przecież ten problem można rozwiązać w bardzo prostu sposób. Należy zasięgnąć konsultacji prawnej w kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu. Mecenas wyjaśni, o co w tym wszystkim chodzi. Powie także, czy sytuacja jest na tyle nagląca, że potrzebna jest natychmiastowa pomoc prawna. W innym przypadku tak ukierunkuje zadłużonego, że ten będzie wiedział, co powinien teraz robić. Uczuli także, w którym momencie powinien konieczny skontaktować się ponownie z kancelarią, aby skorzystać z specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Klientki Portalu Dłużnika wygrywają sprawy ze Smart Lease

Pozwane przez Smart Lease wiedzą już, że warto bronić się przed roszczeniami, zwłaszcza podmiotów skupujących długi. Jak widać dwie pozwane sprawy zakończyły się sukcesem. Powództwa oddalone w całości. Nie ma długów, nie ma windykacji i nie będzie komornika.

Więcej wygranych spraw z Smart Lease znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=smart+lease&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

jak zacząć oddłużanie

jak zacząć oddłużanie

jak zacząć oddłużanie

jak zacząć oddłużanie