Sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment w sądach

Zostałeś pozwany przez pożyczkodawcę czy jak to miało miejsce w prezentowanych dzisiaj sprawach przez wierzyciela wtórnego, którym było Ultimo Portfolio Investment, oznacza to, że nadszedł najwyższy czas, aby zwrócić się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. Zbędna zwłoka może skończyć się uprawomocnieniem się doręczonego przez sąd nakazu zapłaty, który w wielu przypadkach spowoduje wszczęcie egzekucji komorniczej. Nasze Klientki chciały za wszelką tego uniknąć i dlatego przekazały do Portalu Dłużnika swoje sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment. To nie był czas na amatorskie boksowanie się z pozywającym, tylko na profesjonalne zajęcie się tymi powództwami, które wynosiły 18.130,35 zł, 3.466,00 zł i 2.463,00 zł. Co prawda po podjętych przez nas działaniach sądy nie oddaliły roszczeń w całości, ale sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment, zakończyły się znaczącymi zmniejszeniami dochodzonych długów.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 18.130,35 zł, 3.466,00 zł, 2.463,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 2.212,82 zł, 1.314,00 zł, 1.312,46 zł, oddalenia w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Nie broń się sam, bo przekreślasz swoje szanse na dobry wyrok

Pamiętaj, że w sprawach procesowych o zapłatę, nic nie zastąpi sprawdzonej, specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Jest ona nie do przecenienia w tego typu sporach. Broniąc się sam, możesz tylko pogrążyć się jeszcze bardziej, kończąc przegraną i prawdopodobnie komornikiem. W żaden sposób nie chcemy nikogo straszyć, tylko uzmysławiamy, że bez profesjonalistów w oddłużaniu, stawiasz się w takim sporze na przegranej pozycji. Dlatego zawsze szukaj specjalistycznej pomocy prawnej.

Sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment kończymy dobrymi wyrokami

To, że sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment zakończyły się dobrymi wyrokami wydanymi przez sądy, jest nie tylko zasługą mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej. Znaczący udział w tych sukcesach miały przecież nasze Klientki, które nie schowały nakazów zapłaty w ciemny kąt, tylko zwróciły się do nas po pomoc prawną. Dzięki temu sprawy z powództwa Ultimo Portfolio Investment, kończymy dobrymi wyrokami.

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawy z powództwa Ultimo

Sprawy z powództwa Ultimo

Sprawy z powództwa Ultimo

Telewizja Oddłużeniowa

x