Możesz zapanować nad długami jeśli tylko bardzo chcesz

Nasze Klientki, których sprawy z powództwa Prokura NSFIZ dzisiaj prezentujemy, wpadły w długi i miały ogromny problem, aby nad tym wszystkim zapanować. Niestety podejmowane przez nich kroki, tylko pogłębiały ich zadłużenie. Widząc, co się dzieje, w końcu podjęły decyzję o skorzystaniu ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu w naszym Portalu Dłużnika. Teraz same widzą, że na oddłużaniu po prostu trzeba się znać i z naszą pomocą prawną, możesz zapanować nad swoimi długami. A sprawy z Prokura nie są pierwszymi, w których skutecznie obroniliśmy nasze Klientki. Tym razem wygraliśmy dla nich spory o zapłatę 5.918,14 zł, 5.751,62 zł i 2.999,05 zł. Sądy wydały wyroki oddalające w całości powództwa Prokura NSFIZ.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 5.918,14 zł, 5.751,62 zł, 2.999,05 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Możesz zapanować nad długami

Możesz zapanować nad sowimi długami, a mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej skutecznie Ci w tym pomogą. Nawet, kiedy zadłużenie jest naprawdę wysokie, nie myśl od razu o upadłości konsumenckiej, ponieważ jest to naprawdę ostateczne rozwiązanie. A przecież możemy pomóc bez tak radykalnego kroku, który zupełnie zmieni Twoje życie. Pamiętaj, żeby nie składać do sądu pochopnie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, ponieważ jest wiele innych sposobów, pozwalających skutecznie zapanować nad długami. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, abyś nie poddał się i wykrzesał z siebie siłę do walki z zaistniała sytuacją, która zmobilizuje Cię do mądrego działania. Zwracając się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu do mecenasów z naszej kancelarii Portal Dłużnika, przekonasz się, że z naszą pomocą możesz zapanować nad swoimi długami i za jakiś czas wrócić do równowagi finansowej.

Wygrywamy z Prokura NSFIZ w sądach

Klientki naszej kancelarii oddłużeniowej chciały zapanować nad swoimi długami i dlatego zwróciły się do Portalu Dłużnika po specjalistyczną pomoc prawną. Nasi mecenasi wygrali dla nich kolejne sprawy w sądach, tym razem z powództwa Prokura.

Więcej wygranych z Prokura znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Możesz zapanować nad długami

Możesz zapanować nad długami

Możesz zapanować nad długami

Telewizja Oddłużeniowa

x