Klienci Portalu Dłużnika wygrywają ze Smart Lease

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają ze Smart Lease w sądach. Mecenasi naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentowali pozwanych w sporach o zapłatę 13.095,72 zł, 7.772,25 zł i 5.218,88 zł. Nasi Klienci bali się tych procesów, ponieważ wiedzieli, że w razie przegranych, w żaden sposób ich obecna sytuacja finansowa, nie pozwoli im na wywiązanie się z zapłaty. A przecież oprócz pretensji głównych doszłyby jeszcze dodatkowe koszty procesowe, znacząco powiększające powstały wówczas dług. Ale decyzja o przekazaniu swoich spraw do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, uchroniła ich nie tylko przed kosztami procesów, ale także przed zapłatą tego, czego domagała się spółka Smart Lease. Dzięki udzielonej pomocy prawnej przez naszych mecenasów, którzy specjalizują się w oddłużaniu, pozwani wyszli z prezentowanych dzisiaj sporów obronną ręką. Klienci Portalu Dłużnika wygrywają ze Smart Lease. Sądy oddalają w całości powództwa.

Powód: Smart Lease S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 13.095,72 zł, 7.772,25 zł, 5.218,88 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają wiele spraw w sądach

Tak proszę Państwa, nie jest żadną tajemnicą, że Klienci Portalu Dłużnika wygrywają wiele spraw w sądach, gdzie najróżniejsze podmioty wnoszą przeciwko nim pozwy o zapłatę. I to powinno być czytelnym sygnałem dla jeszcze tych niezdecydowanych i ciągle zastanawiających się, czy warto podejmować jakieś działania, gdy sprawy są już na etapie sądowym. My możemy napisać tylko tyle, że to właśnie wtedy należy zdecydowanie wkroczyć do akcji i nie pozwalać na to, aby inni decydowali o naszym losie (finansach) bez naszego udziału i zgody. A jeżeli chcecie mieć duże szanse na skuteczną obronę przed pozwami o zapłatę, zwróćcie się po pomoc prawną do specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika.

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają

Prezentujemy kolejne zakończone przez naszych mecenasów spory w sądach. Klienci Portalu Dłużnika wygrywają ze Smart Lease. Każdego z nich oddłużyliśmy na dużą kwotę i dzięki temu, przybliżyliśmy do finansowej wolności.

Więcej wygranych spraw z Smart Lease znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=smart+lease&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają

Klienci Portalu Dłużnika wygrywają