Wygrywamy z Eques Debitum FIZNFS w sądach w całej Polsce

Prezentujemy kolejne sprawy z powództwa wierzyciela wtórnego, którym było Eques Debitum. Pozwy na kwoty 9.841,00 zł, 6.749,00 zł i 3.775,28 zł po naszej obronie, zostały oddalone przez sądy w całości. My i nasi Klienci, na tę chwilę cieszymy się z sukcesów, ale nie mamy pewności, czy będzie to już koniec prezentowanych dzisiaj spraw. Wiemy, że Eques Debitum jest niezmiernie waleczne i bardzo często wnosi apelacje. Nie ukrywamy, że liczymy się z tym i jakoś nie za bardzo obawiamy się tego środka odwoławczego, ponieważ wiemy, że w tych trzech sprawach mamy bardzo mocne dowody na poparcie naszego stanowiska, co do niezasadności podniesionych roszczeń. Dlatego teraz cieszymy się chwilą i nie martwimy, co ewentualnie może tutaj przynieść przyszłość. Wygrywamy z Eques Debitum FIZNFS w sądach I instancji.   

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 9.841,00 zł, 6.749,00 zł, 3.775,28 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Wygrana w sądzie I czy II instancji? Czy ma to znaczenie?

Dla ekspertów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika w zasadzie nie ma większego znaczenia, czy sprawa kończy się wygraną w sądzie I czy II instancji. Jedyne, co przemawia na korzyść tej pierwszej to czas, kiedy nasz Klient może dużo wcześniej skreślić konkretne zadłużenie ze swojej listy. Jednak cierpliwość opłaca się, gdyż liczy się jak ktoś kończy, a nie zaczyna.  Dlatego stawiamy znak równości miedzy wygraną w sądzie I i II instancji, gdyż najważniejszy jest korzystny wyrok bez względu, który sąd go wyda.

Wygrywamy z Eques Debitum FIZNFS

Wygrane z Eques Debitum w sądach I instancji, które stały się udziałem Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, utwierdziły naszych mecenasów, że wdając się w spory przed sądami, gdzie reprezentowali pozwanych, właściwe ustalili plany oddłużania. Jak widać na wyrokach zamieszczonych poniżej, nasza strategia okazała się nader skuteczna. Dzięki niej wygrywamy kolejne sprawy z Eques Debitum.

Więcej wygranych z Eques Debitum znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=eques+debitum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy z Eques Debitum FIZNFS

Wygrywamy z Eques Debitum FIZNFS

Wygrywamy z Eques Debitum FIZNFS

Telewizja Oddłużeniowa

x