Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty w sądzie

Rynek szybkich i łatwo dostępnych pożyczek pozabankowych jest tak ogromny, że w sumie nie dziwimy się, że tak wielu konsumentów podejmuje decyzję o zaciąganiu takich pożyczek. Potem leci jedna za drugą, bo przecież nie ma problemów, żeby ją dostać i za jakiś czas, wszystko się gmatwa i zostajemy z długami. Często są one sprzedawane do Ultimo Portfolio Investment, które dochodzi ich zapłaty w sądzie. Tak stało się w przypadku naszych Klientów, od których Ultimo żądało 2.827,00 zł, 2.686,16 zł i 2.019,00 zł. Podczas prowadzonej windykacji, wierzyciel wtórny twierdził, że są oni jego dłużnikami i te długi są bezdyskusyjne. Ale jak bardzo wszystko zmieniło się, kiedy mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej, zajęli się obroną naszych Klientów. Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty w sądzie i nie dostanie od pozwanych pieniędzy. Sądy oddaliły w całości powództwa wierzyciela wtórnego.      

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.827,00 zł, 2.686,16 zł, 2.019,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Ponosimy pełną odpowiedzialność, za zaciągane zobowiązania

Pamiętajmy, że bez względu na to, czy decyzję o zaciągnięciu pożyczki lub kredytu, podejmujemy sami, czy pod wpływem lub dla kogoś z rodziny. Kiedy umowa jest na nasze nazwisko, to tylko my jednoosobowo ponosimy pełną odpowiedzialność, za udzielone finansowanie. Ani wierzyciel, ani potem sąd rozstrzygający spór, nie będzie brał pod uwagę dla koga braliśmy pożyczkę. Dlatego poważnie zastanówmy się zanim weźmiemy dla kogoś kredyt, czy kupimy coś na raty. To zobowiązanie będzie obciążało tylko i wyłącznie nas. W razie opóźnień w spłacie, poniesiemy wszelkie tego konsekwencje.

Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty

Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty w sądzie, pozywając Klientów naszej kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu. Mecenasi z Portalu Dłużnika, ponownie pokazują, że znają się na rzeczy i podnoszą takie zarzuty, które przekonują sędziów, co do niezasadności dochodzonych długów. Kolejne powództwa Ultimo Portfolio Investment, zostają oddalone przez sądy.

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty

Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty

Ultimo Portfolio Investment dochodzi zapłaty

Telewizja Oddłużeniowa

x