Obrona przed pozwami Profi Credit

Obrona Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej przed pozwami Profi Credit, stanowi lwią część prowadzonych przez nas spraw. Ta firma pożyczkowa słynie z tego, że najpierw bardzo intensywnie windykuje, a potem szybko zaczyna wdrażać procedurę procesowego odzyskiwania długów, które w jej ocenie są po stronie pożyczkobiorców. Dzisiaj przedstawiamy spory z Profi Credit, gdzie podniesione przez powoda pretensje główne wynosiły 12.991,43 zł, 10.325,54 zł i 2.788,41 zł. Niejednokrotnie podkreślamy, że obrona przed pozwami Profi Credit nie jest łatwa, ponieważ ten parabank uderza w swoich Klientów postępowaniem nakazowym, które znacząco różni się od trybu upominawczego. Dlatego, kiedy sądy doręczyły pozwanym nakazy zapłaty w postępowaniach nakazowych z weksla, Ci natychmiast skontaktowali się z naszymi mecenasami. I mamy za sobą kolejne skuteczne obrony, zakończone wydaniem przez sądy wyroków, oddalających powództwa Profi Credit w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 12.991,43 zł, 10.325,54 zł, 2.788,41 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Kiedy zostanę pozwany?

Powyższe pytanie nieustannie zadawane jest naszym mecenasom, Zadłużeni bardzo niepokoją się, że sprawa, która trafiła na wokandę, zamknie się w przeciągu miesiąca czy maksymalnie dwóch. Martwią się, że w razie przegranej, nie zdążą uzbierać wystarczającej kwoty, aby zapłacić to, co zostanie zasądzone. Ale i my pomimo tak dużego doświadczenia w procesowym oddłużaniu, nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, Wszystko zależy od obłożenia sądu jak i od sędziego, do którego trafiła konkretna sprawa. Oczywiście nie można wykluczyć, że wyrok może zostać wydany bardzo szybko, ale takie sytuacje naprawdę zdarzają się rzadko. Przeważnie trzeba przygotować się na dobrych kilka miesięcy, a w dużych miastach proces może ciągnąć się nawet latami.

Obrona przed pozwami Profi Credit

Działamy i oddłużamy procesowo kolejnych Klientów naszej kancelarii prawnej. Tym razem ponownie wdaliśmy się w spory z Profi Credit i wykazaliśmy, że dochodzone długi nie istniały. Obrona przed pozwami Profi Credit, zakończyła się wygranymi.

Więcej wygranych z Profi Credit znajdziesz tu: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona przed pozwami Profi Credit

Obrona przed pozwami Profi Credit

Obrona przed pozwami Profi Credit

Telewizja Oddłużeniowa

x