Pozwy od Eques Debitum oddalone w całości

Fundusze sekurytyzacyjne specjalizują się w obrocie wierzytelnościami. Polega on na tym, że skupują w olbrzymich pakietach długi konsumentów od banków, firm pożyczkowych, telekomunikacyjnych i następnie, jako wierzyciele wtórni dochodzą ich zapłaty w sądach. Pozwy od Eques Debitum, którymi dochodzono od Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej zapłaty 7.129,47 zł i 3.999,00 zł, stały się przedmiotem naszych analiz po tym, jak sądy doręczyły je pozwanym wraz z wydanymi nakazami zapłaty, a następnie oni przekazali je do Portalu Dłużnika.  Pomimo, że pozywającym był ten sam fundusz sekurytyzacyjny, jednak materiał dowodowy przedstawiony w każdej ze spraw przez Eques Debitum, bardzo się od siebie różnił. Do każdej z nich musieliśmy podejść indywidualnie, aby właściwie zaplanować oddłużanie. Pozwy od Eques Debitum nie oparły się naszym zarzutom. Sądy oddaliły w całości powództwa wierzyciela wtórnego.    

Powód: Eques Debitum FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 7.129,47 zł, 3.999,00 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Fundusze sekurytyzacyjne

Wielu z Polaków nigdy nie słyszało o funduszach sekurytyzacyjnych i nie ma pojęcia, czym one się zajmują. Wielu dowiaduje się o ich istnieniu dopiero wówczas, kiedy wpada w długi i te podmioty stają się ich wierzycielami wtórnymi. Proszę Państwa, fundusze sekurytyzacyjne  należą do sektora na rynku finansowego, który specjalizuje się w obrocie wierzytelnościami. A czym są te wierzytelności? Ano niczym inny, jak kłopotliwymi długami, których chcą się pozbyć banki, firmy pożyczkowe czy telekomunikacyjne. Wówczas tenże fundusz, na drodze cesji kupuje zazwyczaj bardzo duży pakiet takich długów, stając się wierzycielem wtórnym z pełnymi prawami do dochodzenia od dłużnika zapłaty. I nie zamierza, nie korzystać z tego prawa, ponieważ wnosi do sądów w całej Polsce bardzo dużą ilość pozwów o zapłatę długów.

Pozwy od Eques Debitum zostają oddalone przez sądy

Bronimy Klientów Portalu Dłużnika przed pozwami od Eques Debitum na podstawie, których sądy wydały nakazy zapłaty. Wnosimy sprzeciwy, wdajemy się w merytoryczne spory, wygrywamy i oddłużamy naszych Klientów.

Więcej wygranych spraw z Eques Debitum znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=eques+debitum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy od Eques Debitum

Pozwy od Eques Debitum

Telewizja Oddłużeniowa

x