Spirala zadłużenia i pozew od Efficenter

Efficenter pozywa o zapłatę długu. Dochodzi 3.810,05 zł i uzyskuje nakaz zapłaty, który następnie zostaje doręczony Pani Klaudii. Jak się okazało po konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, kobieta wpadła pułapkę. Spirala zadłużenia i pozew Efficenter to tylko wierzchołek góry lodowej. Dobrze, że zwróciła się do naszych mecenasów o pomoc prawną, ponieważ sama nie miałaby najmniejszych szans, aby wyplątać się z tego. Zaplanowaliśmy oddłużanie naszej Klientki, które będzie podlegało modyfikacjom, kiedy zajdzie taka potrzeba. A teraz bronimy ją w sprawie z wierzycielem wtórnym. Pozew od Efficenter nie zasługiwał na uwzględnienie i skutecznie wykazaliśmy to w podniesionych zarzutach. Sąd oddalił w całości powództwo.     

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.810,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zanim wpadniesz w spiralę zadłużenie, długi wysyłają Ci sygnały ostrzegawcze

Bardzo rzadko zdarza się, że duże długi spadają na nas nagle, bez ostrzeżenia. Najczęściej zbierają się powoli, aby potem uderzyć z całą mocą. Gromadzą się w zaciszu domowym, kiedy siedzimy wygodnie przed komputerem i składamy wnioski o krótkoterminowe pożyczki przez Internet. Na początku nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji, jakie przyjdzie nam ponieść za takie działania. Jednak one mimo wszystko wysyłają nam znaki ostrzegawcze, których niestety wielu nie zauważa. A są to sytuacje, kiedy musimy zacząć zaciągać pożyczki, aby móc spłacić już posiadane. To jest ten moment, w który każdy korzystający z szybkich pożyczek online, powinien uznać za krytyczny i powiedzieć sobie stop, aby uniknąć bardzo dużej spirali zadłużenia. Na tym etapie większość z zadłużonych, byłaby w stanie poradzić sobie samodzielnie ze spłatą długów.

Spirala zadłużenia i pozew Efficenter

To, że pozew od Efficenter zostaje oddalony przez sąd, jest zasługą naszych ekspertów w oddłużaniu. Wyprowadzamy naszą Klientkę ze spirali zadłużenia i z każdą zamkniętą sprawą, ubywa z niej kolejne oczko. Pani Klaudia wie, że może liczyć na naszą profesjonalną pomoc prawną w oddłużaniu.

Więcej wygranych spraw z Efficenter znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=efficenter&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Spirala zadłużenia i pozew

Telewizja Oddłużeniowa

x