• Home
  • Aktualności
  • Pozwy IFA Finance Designated Activity Company i korzystne wyroki

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company i korzystne wyroki

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company dotyczyły kwot 7.136,74 zł, 5.264,61 zł i 1.432,44 zł. Ponieważ sądy wydały także nakazy zapłaty, nie było czasu, aby za bardzo zastanawiać się, czy warto się bronić czy nie. Bowiem 14-dniowy termin na wniesienie sprzeciwu szybko mija i dlatego pozwani szybko skorzystali z naszej konsultacji prawnej. Po niej mieli jasny obraz sytuacji w swoich sprawach i wiedzieli, jakie zalecamy działania. Cała trójka zdecydowała, że przekaże naszym oddłużeniowcom swoje sprawy. Walczyliśmy o nich zawzięcie i tylko w sporze o 7.136,74 zł, sąd nakazał dopłatę do niespłaconego kapitału pożyczki, a pozostałe dwa zostały oddalone w całości.     

Powód: IFA Finance Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 7.136,74 zł, 5.264,61 zł, 1.432,44 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata w pierwszej sprawie 3.424,30 zł, oddalenia w całości w pozostałych, odsetki tylko w pierwszej sprawie, brak kosztów procesów

Oddłużanie procesowe nie zawsze może zakończyć się oddaleniem powództwa

Nasi Klienci najczęściej liczą, że wszystkie prowadzone przez nas sprawy, w których  wykorzystujemy oddłużanie procesowe, zakończą się wydaniem wyroku oddalającego powództwo w całości. Jednak jak sami się przekonują, nie ma takiej możliwości, ponieważ trzeba realnie patrzeć na możliwość obrony w danym sporze. Nie zawsze może się on zakończyć całkowitym zredukowaniem długu. Czasami już ogromny sukces dla pozwanego, w przypadku trudnego sporu będzie wówczas, kiedy wywalczymy w sądzie ograniczenie dochodzonego roszczenia. To wszystko zależy od faktycznego stanu sprawy i dokumentów wniesionych przez pozywającego.

Pozwy IFA Finance Designated Activity Company

Prezentowane dzisiaj sprawy z powództwa IFA Finance Designated Activity Company, pokazują, że oddłużanie procesowe może zakończyć się wydaniem różnych wyroków Jednak i ten, gdzie powództwo zostało znacząco ograniczone i te, w których sądy oddaliły roszczenia wierzyciela wtórnego w całości, są najlepsze jakie mogły być dla pozwanych. W tych trzech sporach broniąc Klientów naszej kancelarii, wszyscy zostali oddłużeni na znaczące kwoty.

Więcej wygranych z IFA Finance Designated Activity Company znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=ifa&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy IFA Finance Designated

Pozwy IFA Finance Designated

Pozwy IFA Finance Designated