Postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Klient naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika nie miał innego wyjścia jak ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jedynie ta forma oddłużania w jego sytuacji, była tą, która pozwalała na rozpoczęcie nowego życia bez długów. Nie jest to i dla nas łatwa decyzja, ale czasami jedyna, umożliwiająca uporządkowanie katastrofalnej sytuacji finansowej. Nasi specjaliści w oddłużaniu wnieśli do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Przeprowadzamy zadłużonego przez cały proces upadłościowy. Sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

Wysokość długu: 294.593,68 zł
Zadanie: Przeprowadzenie procesu upadłościowego
Uzyskany efekt: Postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Przeprowadzenie zadłużonego przez cały proces upadłościowy, nie jest wcale proste

Jakby mogło się niektórym wydawać, przeprowadzenie zadłużonego przez cały proces upadłościowy nie jest wcale takie proste. Wymaga doskonałej znajomości prawa i wszystkich procedur związanych z tą formą oddłużania. Wiemy, że wiele procesów upadłościowych niestety nie kończy się pomyślnie, właśnie z powodu popełniania różnych błędów. Mecenasi z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, jako zawodowi oddłużeniowcy i w tej dziedzinie posiadają specjalistyczną wiedzę, umiejętności i doświadczenia.  Po pierwsze zawsze dokładnie sprawdzamy, czy zadłużony w ogóle kwalifikuje się do tej formy oddłużania. Następnie sam wniosek upadłościowy, który zostanie złożony w sądzie, musi być perfekcyjnie przygotowany, aby nie został odrzucony przez jakiekolwiek uchybienia. Należy zaznaczyć, że sama faza wstępna przygotowująca do wdrożenia procedury upadłościowej to bardzo żmudna praca, polegająca na dogłębnej analizie wszystkich długów, jak i też sytuacji zadłużonego. I w tej sferze nie można działać pochopnie, ponieważ takie kroki narażą Klienta na niepotrzebny stres i dodatkowe koszty. Więc zapamiętajmy, że przeprowadzeniem zadłużonego przez cały proces upadłościowy, powinni zająć się specjaliści w tej dziedzinie.

Postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Przeprowadzamy zadłużonego przez cały proces upadłościowy i sąd wydaje postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Nasz Klient zyskuje status upadłego i teraz będzie mógł rozpocząć zupełnie nowy etap w swoim życiu. Wszystko będzie się normowało i za jakiś czas zapomni o długach, które staną się tylko złym wspomnieniem.

Więcej upadłości konsumenckich znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/category/upadlosc-konsumencka/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej