Forial przegrywa z mecenasami z Portalu Dłużnika

Spółka finansowa Forial przegrywa z mecenasami z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, którą sama zainicjowała, wnosząc do sądu pozew o zapłatę długu w wysokości 2.255,88 zł. Pani Hanna czuła się bezpiecznie, ponieważ jako nasza Klientka wiedziała, co ma robić po odebraniu nakazu zapłaty jak i to, że każdym jej pozwanym długiem, zajmą się prawdziwi specjaliści w oddłużaniu. Przystąpiliśmy do obrony wnosząc w pierwszej kolejności sprzeciw od nakazu zapłaty. Za nim poszły dalsze pisma procesowe, które przesądziły o rozstrzygnięciu tego sporu. Sąd oddalił w całości powództwo Forial.    

Powód: Forial Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.255,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika walczą o życie swoje i swoich rodzin

Osoby, które szukają w naszej kancelarii oddłużeniowej pomocy, nie robią tego, ponieważ mają ochotę się poprocesować. Oni dosłownie walczą o życie swoje jak i rodzin. Dotarli już do takiego momentu, w którym stracili kontrolę nad długami i muszą wesprzeć się specjalistyczną pomocą prawną. I właśnie tych świadomych dłużników możemy nazwać szczęściarzami. Tak właśnie szczęściarzami, którzy jako nieliczni z ogromnej liczby zadłużonych, wzięli sprawy w swoje ręce i przekazali je naszym mecenasom. I my i oni wiemy, że w wielu przypadkach walczą o utrzymanie się na powierzchni, ponieważ długi zrujnowały wszystko, co do tej pory udało się im osiągnąć. Ale wspaniale, że podjęli mądrą decyzję i wspierają się naszymi ekspertami, którzy zagwarantują im profesjonalne oddłużanie. Wiedzą także, że idą dosłownie na wojnę, ponieważ wychodzenie z długów będzie wymagało okrutnie ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Ale chwała im za to, że podejmują wyzwanie i walczą o swoje życie i rodzin.

Forial przegrywa z mecenasami z Portalu Dłużnika

Nie oglądamy się za siebie i wygrywamy kolejną sprawę dla naszej Klientki. Tym razem to Forial (platforma pożyczkowa Zylion) był naszym przeciwnikiem procesowym. Wykazaliśmy niezasadność powództwa, które w całości upadło w sądzie.

Więcej wygranych z Forial znajdziesz tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=forial&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Forial przegrywa z mecenasami