Pozwy wniesione przez fundusz Prokura upadły w całości

Pozwy wniesione przez fundusz Prokura nie były w stanie oprzeć się zarzutom, które z kolei zostały podniesione przez pełnomocników Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, po tym jak Ci odebrali nakazy zapłaty. Przedmiotami sporów były powództwa o zapłatę długów w wysokości 8.290,51 zł, 3.332,94 zł i 2.140,90 zł. Ale tym razem wierzyciel wtórny trafił na zadłużonych świadomych swoich praw, którzy już od jakiegoś czasu są oddłużani przez naszych mecenasów. Więc nie było mowy, aby schowali nakazy zapłaty do szuflady, ponieważ dzięki nam doskonale widzieli co mają z nimi zrobić. Dostarczyli wszystkie dokumenty, a my po ich analizie, wytoczyliśmy działa w postaci twierdzeń i zarzutów, tocząc przed sądem walkę z Prokura. Wygraliśmy te bitwy, ale wojna z innymi niezasadnymi pozwami nadal trwa.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 8.290,51 zł, 3.332,94 zł, 2.140,90 zł
Zadanie: Sprzeciwy od nakazów zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Od lat toczymy bitwy w sądach, broniąc pozwanych przed niezasadnymi powództwami

Kilkanaście lat temu postanowiliśmy wypowiedzieć wojnę lichwie i łamaniu praw konsumentów. Trwa ona na całego, a nasi mecenasi mają za sobą dziesiątki tysięcy stoczonych bitew, z których zdecydowaną większość wygrali, wykazując niezasadność wnoszonych powództw. W ten sposób pomagamy osobom, które wpadły w długi i podjęły decyzję o mądrym oddłużaniu, zwracając się do nas o pomoc prawną. Obserwując to co dzieje się na rynku bankowym, pozabankowym, windykacyjnym i tym, związanym z obrotem wierzytelnościami, wnioskujemy, że nie starczy nam życia, aby tę bitwę zakończyć. Mamy nadzieję, że pałeczka zostanie przejęta przez godnych zastępców, którzy będą zdobywali w naszej kancelarii wiedzę, związaną z oddłużaniem.

Pozwy wniesione przez fundusz Prokura upadły w całości

Mecenasi z Portalu Dłużnika wygrali dla Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej, bity w sądach z Prokura. Wiemy, że są nam wdzięczni za te zwycięstwa, które przybliżyły ich do wyjścia z długów.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Prokura? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=prokura&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwy wniesione przez fundusz Prokura

Pozwy wniesione przez fundusz Prokura

Pozwy wniesione przez fundusz Prokura

Telewizja Oddłużeniowa

x