Bronimy przed roszczeniem Credit Agricole Bank Polska

Pozew niesiony do sądu przez Credit Agricole Bank Polska został doręczony Pani Roksanie wraz z wydanym nakazem na 13.091,27 zł i stał się przedmiotem analiz mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, po tym jak pozwana przekazała nam tę sprawę. Nie jest tajemnicą, że obrona przed roszczeniami banków jest trudna, jednak nie oznacza to, że niemożliwa. Ponownie udowadniamy, że można skutecznie się bronić, wspierając specjalistyczną pomocą prawną w oddłużaniu, tak jak to zrobiła pozwana w prezentowanej sprawie z Credit Agricole. Nie napiszemy, że nie mieliśmy obaw jaki zapadnie wyrok, ponieważ wiemy, że różnie z tym bywa, ale byliśmy pewni, że podnieśliśmy właściwe zarzuty, wskazujące na niezasadność roszczenia. Jak widać spór z Credit Agricole zakończył się wygraną. Sąd oddalił w całości powództwo banku.

Powód: Credit Agricole Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 13.091,27 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Broń się przed każdym nakazem zapłaty czy pozwem, który doręczy Ci sąd

Każdy zadłużony powinien wbić sobie do głowy, że zawsze, kiedy sąd wyda nakaz zapłaty lub doręczy sam pozew, musi bezwzględnie się bronić. I nie ma tutaj znaczenia czy to będzie bank czy firma pozabankowa od szybkich pożyczek przez Internet. W każdej sprawie należy zakładać, że istnieje szansa na skuteczną obronę. Jej ocenę powinniśmy pozostawić tym, którzy znają się na oddłużaniu, czyli na przykład mecenasom z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Ci zadłużeni, którzy są z nami, doskonale wiedzą, że waleczność po prostu się opłaca i wiele z ich długów, dzięki pomocy prawnej naszych specjalistów, upada w całości sądach lub ich wysokość jest ograniczana.

Wychodzenie z długów będzie możliwe tylko wówczas, kiedy będziesz reagował na każdy nakaz zapłaty, pozew, który zostanie Ci doręczony przez sąd.

Bronimy przed roszczeniem Credit Agricole Bank Polska

Skutecznie obroniliśmy naszą Klientkę przed pozwem Credit Agricole, sprawiając, że sąd oddalił powództwo banku w całości.

Chcesz zobaczyć więcej wygranych spraw z Credit Agricole Bank Polska? Kliknij tu -> https://portal-dluznika.pl/?s=credit+agricole&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bronimy przed roszczeniem Credit Agricole

Telewizja Oddłużeniowa

x